yorumu siz yapın

Buradaki işlerim bittiğinde yeni halini göndereceğim. Ama neresi olduğunu hiç sormayın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
buranın yanında kablo fabrikasımı var,nakliye ucuza gelirde.........

alt yapının gerçek yüzü bu olsa gerek

Buradaki işlerim bittiğinde yeni halini göndereceğim. Ama neresi olduğunu hiç sormayın

sevgili arkadaşım bence hiç girme
herhalde 5 yıl sonra filan yeni halini koyarsın siteye Allah yardımcın olsun şimdiden lütfen ilerledikçe iki adımda bir işaret koy belli yerlere ki geri çıkışın mümkün olsun )

Buradaki işlerim bitti son düzeltmeler yapılıyor.En yakın zamanda yeni fotoğrafı göndereceğim.Ama şimdiden ben bile değişime şaşırdım

Buradaki işlerim bitti son düzeltmeler yapılıyor.En yakın zamanda yeni fotoğrafı göndereceğim.Ama şimdiden ben bile değişime şaşırdım
keşke resmin içinde sende olsaydın en azından sendeki değişimide görürdük. Düzenlemeden öncesi ve sonrası diye. Buarada o kadar da kötü değil adamlar bilinçli çalışma yapmış baksanıza kablo tavası bile kullanmışlar

Resimde bende olsaydım fazla bir fark olmazdı. sadece 2 yıl o zaman saçlarım simsiyahtı şimdi kar gibi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…