Zil diafonu çalışmıyor

prose

Üye
iyi günler
10 dairelik apartmanda diafonlu zil kullanıyoruz. Er-ta diye bir marka zil sistemi var.yaklaşık 20 senelik filan..son zamanlarda aşağıdan ziller basıyor.ama diafonlar ne ev içinden ne de apartman dışından ses gelmiyor.trafoyu ve hoparlörü kontrol ettim çalışıyor. karttan olabilir mi? kartan mı olduğunu ampermetre ile kontrol edebilir miyim? burada ses ile ilgili parçalar hangileri olabilir?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sanırım marka Er-Ta değil ER-TE...
Antalya merkezli bir firma. İrtibat kurmak isterseniz:

Tel: +90 242 248 26 94

Cep: +90 533 367 11 07

Sanırım marka Er-Ta değil ER-TE...
Antalya merkezli bir firma. İrtibat kurmak isterseniz:

Tel: +90 242 248 26 94

Cep: +90 533 367 11 07
iyi günler
10 dairelik apartmanda diafonlu zil kullanıyoruz. Er-ta diye bir marka zil sistemi var.yaklaşık 20 senelik filan..son zamanlarda aşağıdan ziller basıyor.ama diafonlar ne ev içinden ne de apartman dışından ses gelmiyor.trafoyu ve hoparlörü kontrol ettim çalışıyor. karttan olabilir mi? kartan mı olduğunu ampermetre ile kontrol edebilir miyim? burada ses ile ilgili parçalar hangileri olabilir?

Firma irtibat tlf nosunu vermiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…