Şantiyede işe başlayacagım.

Hepar_-_

Üye
Merhabalar. Oncelikli bayramınız mubarek olsun. Ben bir santiyede usta yardimcisi olarak baslayacagm. 1600 lira maas dediler. Konteyner'da kalacakmisim. Sizce nasil bir olur calisma saatleri ne durumdadir tahmini olarak. Beni ne gibi zorluklar bekliyor? Tesekkurler

Her kafadan bi ses cikar santiyelerin genel ozelligidir
Bi mudur sef herhangi birine bi bilgi verir 10 dk sonra butun santiye farkli formatlar seklinde duyar
Konteyner deyip gecme muhtemelen isitma sistemli temiz 2 ya da 4 kisilik odalardir.tucalet banyo genelde ortaktir.yemekler 3 ogun firma tarafindan verilir.giderin olmaz.fazla mesai ya da pazar calismasi falan da varsa gelirin daha da artar.

Genel olarak boyle ozellikle sormak istedigin bise varsa cevaplayalim

Her kafadan bi ses cikar santiyelerin genel ozelligidir
Bi mudur sef herhangi birine bi bilgi verir 10 dk sonra butun santiye farkli formatlar seklinde duyar
Konteyner deyip gecme muhtemelen isitma sistemli temiz 2 ya da 4 kisilik odalardir.tucalet banyo genelde ortaktir.yemekler 3 ogun firma tarafindan verilir.giderin olmaz.fazla mesai ya da pazar calismasi falan da varsa gelirin daha da artar.

Genel olarak boyle ozellikle sormak istedigin bise varsa cevaplayalim
İşi ogrenebilir miyim?

Eger gercekten isi ogrenmek istiyorsan daha iyi bir okul bulamazsin

Eger gercekten isi ogrenmek istiyorsan daha iyi bir okul bulamazsin
Anliyorum. Tabiki ogrenmek bu isten ekmek yemek istiyorum. Ben yardimci olarak basliyorum usta olmak yardimcimin olmasini istiyorum. İş bir sene surecek bakalim ne kadar ogrenecegim isi.

Calisma saatleri heryerde farklidir.bazi yerler 9 saat calisirken bazi yerler11 saat calisabiliyor.cay molasi olur

Calisma saatleri heryerde farklidir.bazi yerler 9 saat calisirken bazi yerler11 saat calisabiliyor.cay molasi olur
Anladm. Tek korkum olan sey abi kardes iliskisini gecerse diye yani calistigim ustamn tavri beni kucuk gorurse diye .

sen çalışırsan çok şey öğrenirsin
ilk zamanlar biraz ayak işleri olabilir ama sen iş ne olursa olsun çalışırsan sen kazanırsın.
çünkü çalışanı herkez sever tabi ustanda yöneticlerde

Anladm. Tek korkum olan sey abi kardes iliskisini gecerse diye yani calistigim ustamn tavri beni kucuk gorurse diye .

Ne demek abi kardeş ..çalışmaya mı gidiyorsun akraba olmaya mı ?

..küçük görürse .. ne yani zaten küçük değil misin ?

Taliban olan sen değil misin ( öyle yazmışsın yukarıda .öğrenmek.. filan ..) ?

Ayak işi diye bir iş yoktur yapman gereken iş vardır.

İş hayatında , ana baba bir abinle kardeşinle dahi duygusal ilişki kurma kurulmasını bekleme !
Bu öneriye baban dahildir.
, mecbur kalırsan sözle yetinme illa yazılı hale getir ve her şeyi yaz.
Sözleşme şarttır ! ve önüne konan sözleşmeleri mutlaka iyice oku ilaveleri altına yaz imzalı bir nüshayı mutlaka al.

Resmi ol ciddiyetini kaybetme , şakalara katılma / kanma .

Bu dediklerimi ve benzeri şeylere ömrün boyunca dikkat et ki fazla hayal kırıklıkların olmasın..

Forum istatistikleri

Konular
128,388
Kullanıcılar
450,273
Son üye
rawengineer

Yeni konular

Geri