Şarj cihazı adaptörü

Haldun1

Katılımcı Üye
Merhaba
Black Decker marka şarjlı bitki ilaçlama makinasının şarj cihazını (17v 200ma) ac dc olup olmadığına dikkat etmeden başka bir 12 Volt aküyü şarj için kullandım 1 saat kadar . Meğer ac imiş şarj . Hem aküyü bozdu hem de kendi yandı . En ekonomik olarak nereden nasıl temin edebilirim ? Sadece trafosu olsa yeterli . Bilgi paylaşan Arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ankara ulus konya sokakda-dikkat edin bent deresine girmeyin oraya gidiyorum diye yakın ama alakasız yer:D istediğniz değerde bulursunuz.

Sevgili Yolgezer :) senin Yaşından büyük oğlum ve bir torunum var. Bu Tür espri için ne yaşlarımız ne de bu forum uygun. Ayrıca o Dediğin yerin yerinde yeller esiyor . Büyük şehir Belediyesi oraları küredi Allah a şükür. Ben sen daha Dünya'ya teşrif etmeden yıllar önce taksi Şoförü idim adresleri iyi bilirim :)

Sevgili Yolgezer :) senin Yaşından büyük oğlum ve bir torunum var. Bu Tür espri için ne yaşlarımız ne de bu forum uygun. Ayrıca o Dediğin yerin yerinde yeller esiyor . Büyük şehir Belediyesi oraları küredi Allah a şükür. Ben sen daha Dünya'ya teşrif etmeden yıllar önce taksi Şoförü idim adresleri iyi bilirim :)
abi kusura bakma foto açılmamış ben genç biri sanmıştım sizi:)
yoksa yaşlı bir abimize o şaka yapılmaz:)
neyse siz anladınız beni. eğer isim gerekiyorsa ümit elektronik ya da ümit elektroniğin olduğu pasajın altında güneş elektronik yaşar usta. yaşar usta size istediğiniz trafoyu temin edecektir.

Bende ankara askeriyim.)bizim zamanimizda acikti o dediginiz yerler.icine girmedik ama kapisinin onunden gecmistik.hey gidi gunler ))

Bende ankara askeriyim.)bizim zamanimizda acikti o dediginiz yerler.icine girmedik ama kapisinin onunden gecmistik.hey gidi gunler ))
bakarsanız nerde ise tüm elektronikçiler hep böyle yerlerde.
nedeni de aslında ezelden beri oralarda olmaları, bu gibi mekanların ise oralarda sonradan türemeleridir.
aslında ankaradaki elektronikçiler bundan rahatsızmış. ama diyor ki adam koca dükkan 600 tl kira. ben şimdi ilerde dükkan açsam sen 7377 yi 5 liraya alabileceğini sanıyor musun:)

Forum istatistikleri

Konular
128,377
Kullanıcılar
450,252
Son üye
Ogiloji

Yeni konular

Geri