128 MB flash carda makina programı yükleme sorunu

ayhan76

Üye
arkadaşlar merhaba.işletmemizdeki bir makinada bilgisayar var.bu bilgisayar da 128 MB SDCFBI-128-201-80 FLASH CARD ile çalışıyor.makinaın aynı zamanda ana kontrol bölümü.benim sorunum bu flash kartı yedeklemek istiyorum.boş bir 128 mb flash kartım var, fakat bunu normal kopyala yapıştırla olmuyor.yedek flash karta bu proğramı nasıl yüklemem lazım, yardımcı olursanız sevinirim.tıpkı bu windows cd si gibi.hani iso cd si yapmadan windows program cd si olmuyordu.yani bu flash kartta otomatik görmeli.

Merhabalar,
Flash kartınızdan image alıp diğer flash karta yazabilirsiniz.
Birebir copy programları var, sektör sektür orjinal flash memory nizi diğerine aktarır.
İyi çalışmalar.

arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.?

yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar.

Bilgisayarın işletim sistemi ne?
Eger windows xp ise norton ghost 9.0 versiyonu ve asagısı ile imajını alırsınız.Eger windows7 ise norton ghost 15.0 ver. gerek.
İmaj almak için norton ghost kurulu makinaya bu kartı adapter ile takmanız gerekiyor.Backup yontemi ile imaj alacaksınız, daha sonra bos kartı takıp restore yaparak aynı imajı yenisine yuklemiş olacaksınız.

hocam bilgisayar win98 ve ghost9,0 proğramını internetden bulamadım.norton ghost 15 var.norton ghost9,0 linki verebilirmisiniz.

hocam bilgisayar win98 ve ghost9,0 proğramını internetden bulamadım.norton ghost 15 var.norton ghost9,0 linki verebilirmisiniz.

Norton ghost 9 lisanslı bir programdır, kırık versiyon var mı bilmiyorum.Hiç kullanmadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,429
Kullanıcılar
450,348
Son üye
swarywt

Yeni konular

Geri