4100 çamaşır makinası arızası

emniyet anahtarı L yada C ucuna bağlı çitli kablodan biri rezistansa gidiyor.kablo sokette yandı ve koptu ise ısıtma yapmaz.kapı kilidini söküp soketteki kabloları kontrol ediniz.

teşekkür ederim Kapı kilidini söküp baktım olumsuzluk yok emniyet anahtarı dediğiniz açıp kapatma anahtarı ? anahtar arızalı ise makina çalışıp sıcak su almamazlık ve resistans ısıtmamazlık yaparmı soğuk su girişine sıcak su bağladım dışardan da resistansa elektrik verdim çamaşır yıkattım bu arada arızayı da aldığım bilgiler neticesinde takip ediyorum bir türlü olmuyor

teşekkür ederim Kapı kilidini söküp baktım olumsuzluk yok emniyet anahtarı dediğiniz açıp kapatma anahtarı ? anahtar arızalı ise makina çalışıp sıcak su almamazlık ve resistans ısıtmamazlık yaparmı soğuk su girişine sıcak su bağladım dışardan da resistansa elektrik verdim çamaşır yıkattım bu arada arızayı da aldığım bilgiler neticesinde takip ediyorum bir türlü olmuyor
kapı kilidi,açma kapama anahtarı,protestat ve beyin üzerinden rezistansa elektrik ulaşmasını sağlayan hatta muhakkak bir sıkıntı var.protestata giren 11-13 nolu uçlar su alma işlemi bitip yıkamaya geçtiği zaman kapalı devre olup rezistansı çalıştırması lazım.kontrol ediniz.
attachment[1].jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,063
Son üye
denizdeniiiz

Yeni konular

Geri