80 Giriş 50 çıkış için PLC tavsiyesi.

heradam

Üye
Delta Kullanarak 80 Giriş 50 Çıkışlı ( kabaca ) bir proje var.
Bu projede Girişler anahtar veya sensor olacak.
Çıkışlar kontaktör veya Selenoid Valf sürecek.

Bunun için En uygun PLC ve Ek Modül hangisini tavsiye edersiniz.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
burada program işleyişi önemli anlaşılan çok komplike bir program değil demek istemişsiniz çok uzun bir program değilse ss işinizi görür

üstadım es serisi ss ile aynı programı çalıştırır fakat analog modülleri desteklemez vede üretilmiyor bile olabilir ben bursada giriş modülünü stokta bulamadım beklersen gelir denmişti bu açıdan bakarsak ss kullanman daha doğru olacaktır fiyattada iyi yani

omronda önerebilirim cp1h serisi işinizi çok rahat görür dusunun bence?

üstadım es serisi ss ile aynı programı çalıştırır fakat analog modülleri desteklemez vede üretilmiyor bile olabilir ben bursada giriş modülünü stokta bulamadım beklersen gelir denmişti bu açıdan bakarsak ss kullanman daha doğru olacaktır fiyattada iyi yani

Bu Modeli istememin bazı sebepleri var.

Müşteride daha göz doldurucu oluyor,
Analog giriş kullanmayacağım,
Görsel olarak giriş ve çıkılarında led var.

heradam arkadaşım madem müşteride göz doldursun istiyorsun delta DVP-ES2 serisi kullan derim.

Konfigürasyon seçimi için F.A.S.T. (Fabrika Aygıtları Sistem Teknolojisi) teknik servisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Tel : 0216 574 94 34

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,329
Son üye
tawfekalmstf

Çevrimiçi üyeler

Geri