abb soft Starter pstb370-600-70 hatası

Selamın aleyküm arkadaşlar çalıştığım yerde abb pstb370-600-70. Soft Starter de söyle bir hata gördüm "" tri faz kısa devre "" hatasını gördüm. Sürücüyü direk açtığımızda bu hatayı. Veriyordu söktük soft Starteri ertesi gün bağlandığında her hangi bir hata vermedi yerine takılan soft Starter öyle bir hata vermedi acaba neden böyle bir şey oldu... Anlayamadım elektrik kesintisi olduğu gün oldu bu olay onunla bir alakası. Olabilir

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Aleyküm selam tristörlersrörler ısındığı için kısadevre demiştir soğuduğunda ise normale döndümştür

teşekkür ederim ederim...Peki ısınma sebebi ne olabilir aynı arızayı tekrarlar mı

motorun üç faz çektiği akım stabil mi dalgalanma sonucu düşen yükselen gerilim sebep olabilir

Ewt. Stabil. Santrifüj pompa temiz su basıyor 130 kw

Forum istatistikleri

Konular
128,312
Kullanıcılar
450,148
Son üye
AİŞTAR

Yeni konular

Geri