Allah kimseyi kombicilerin eline düşürmesin...

bence en mantıklısı eskı kombiyi bellı bır fıyata satar yenısını alırım bırkaç tl fazladan ödeme yapsamda gözüm arkada kalmaz yanı düşünmem arıza yaptı yapacak nasılsa garantısı olacak yenı cihazın geçen yıl bende aynısını yaptım allaha şukur rahatım kiş soğuklarında korka korka yatıp uyumuyorum içim rahat kiş soğuklarında arıza sıradan bışey değıl ben yaşadım bir hafta ufo yaktım önumu çevırıyorum önüm isiniyor sırtım donuyor sırtımı çevırıyorum ön taraftan uşuyorum rahat etmek için ben olsam değıştırırım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bence en mantıklısı eskı kombiyi bellı bır fıyata satar yenısını alırım bırkaç tl fazladan ödeme yapsamda gözüm arkada kalmaz yanı düşünmem arıza yaptı yapacak nasılsa garantısı olacak yenı cihazın geçen yıl bende aynısını yaptım allaha şukur rahatım kiş soğuklarında korka korka yatıp uyumuyorum içim rahat kiş soğuklarında arıza sıradan bışey değıl ben yaşadım bir hafta ufo yaktım önumu çevırıyorum önüm isiniyor sırtım donuyor sırtımı çevırıyorum ön taraftan uşuyorum rahat etmek için ben olsam değıştırırım

aynen bende sizin gibi düşündüm aslında şu anki mevcut kombiyi bir fiyata satıp veya yeni kombi alacağımız yere verip üstüne biraz para koyup yeni kombi almak daha mantıklı fiyatlarıda düşmüş biz yaşadığımız şehre doğalgaz ilk geldiğinde 2006 yılında wiesman kombiyi 4 milyara almıştık dün bakttım internetten 1.5 2 milyara yeni kombiler var

Forum istatistikleri

Konular
128,238
Kullanıcılar
450,047
Son üye
alperenyildiz5252@hotmail

Yeni konular

Geri