ariston margarita arıza

alican42

Üye
arkadaşlar merhaba. ariston margarita 2000 ab48x model çam. makinasının motor kömürlerini ve kapak kilidini değiştirdim makina normal çalışıyor fakat sıkma esnasında su alma ventillerini anlık tetikliyor. sıkma devri yükseldikçe tetikleme daha sesli ve belirgin hale geliyor. prosestata gelen hortum temiz. üfleme şekli ile kontrolde prosestat kontağı kapanıyor.yani sağlam görünüyor.acaba sorun nerede. siz değerli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekürler.

Boyle ariza komuru yeni deyisdirince oluyor..Komurler bir az islem yapdiqdan sonra cozuluyor.Sesli calismasida yeni komurlerden ola bilir.bir az islem yapip tam yerine oturancaya kadar sesli calismasi normal..3-4 yuma ola bilir.sonra az-az sesi azalacak normal olacaq..

arkadaşlar merhaba. ariston margarita 2000 ab48x model çam. makinasının motor kömürlerini ve kapak kilidini değiştirdim makina normal çalışıyor fakat sıkma esnasında su alma ventillerini anlık tetikliyor. sıkma devri yükseldikçe tetikleme daha sesli ve belirgin hale geliyor. prosestata gelen hortum temiz. üfleme şekli ile kontrolde prosestat kontağı kapanıyor.yani sağlam görünüyor.acaba sorun nerede. siz değerli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekürler.

elnur kardeş sağolasın.ben karttan veya eepromdan şüphelenmeye başlamıştım. inşaALLAH senin dediğin gibi çıkar.teşekür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Geri