Balitech marka kamera ve alarm ürünleri...

arkadaşlar biz güvenlik sektörüne yeni girmeyi düşünüyoruz bize hangi markaları önerirsiniz bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar biz güvenlik sektörüne yeni girmeyi düşünüyoruz bize hangi markaları önerirsiniz bilgi verirseniz sevinirim.

eğer yeni iseniz en kaliteli ürünleri seçmeniz yararınıza olacaktır...

ucuz fakat kaliteli ürün yok piyasada en düşük kameranın liste fiyatı 70 dolar civarında özellikleri

SİYAH BEYAZ KAMERA 1/3" CCD SENSÖR: SAMSUNG Chipset Samsung CCD
sensör 380 TV Linens, minimum ışık hasassiyeti, 0.05 Lux / F1.2, 512 (H) x 582
(V) Pixel, Auto iris desteği, Video drive kullanılabilir, çok hassas AES özelliği,
otomatik gain kontrolü, sesli. Çalışma sıcaklığı: 0°C ile 40°C arası. Çalışma
voltajı: 12V DC.

bilinmiş markalr var samsung, sony gibi cok para diyoorsanız zaten diğerlerinin hepsi aynı diyebilirim.ama kötünün de kötüsünden sakınmak gerek vitec takıyorum ben yerli malı en azından ve yani her işte oldugu gibi tecrübe önemli...yeni marka cıkmıs hurra almamak lazım arkadas ne güzel arastırıyor..bide denek olmak var vindows7, altı aydır deneme sürümleri ücretsiz piayasada dolanıyorr,,,bu bir örnek tabi

kameranın iç organlarının cogu zaten değişik firmalar üretmekte. mesela ccd sensörler sony ve sharp üretiyor bilgisayar işlemcide intel amd gibi birde cmos lar var bu bütün parcaların birbirine uyumu cok önemli bence bunu iyi yapabilen firmalar kullanmak lazım marka istersen ben vitec kullanmaktayım kartta dvr da evertech derim

saygılar

Arkadaşlar yaklaşık 1,5 senedir balitech ürünlerinin satış ve montaj işini yapıyorum şimdiye kadar sadece 1 tane kamera da problem yaşadım oda müşteri kaynaklıydı.diğer kullandığım alarm sistemlerindede kameralarındada hiçbir problem yaşamadım
Teknik servisi biraz yoğun ama gereken desteğide sağlıyorlar.

ürünlerinde bir sıkıntı yok fiyatlarıda oldukça uygun mersin merkezde alp bey çokta ilgidar

abi bende cok kullandım balitek kamera. valla 16 kamera bir yere,,7 kamera bir yere 4 kamera bir yere...16 olan yerde ır kameralarda gece hale ler olusmaya basladı ve sanki odada bir sürü sinek varmıs gibi oluyordu karanlık olunca...sonra baktımki 50 ır dan 30 u calısmıyor zamanla 10 tane daha gitti...hele hele ırlı kameraları dıs mekana takarsan bir kısı zor atlatır ben böyle gördüm ve bir daha kullanmadım....belki kalite yükseltmiştir bilmiyorum ama ben kullanmıyorum ve kullanmam da

saygılar

Balitech marka kamera ve alarm cihazlarından bazı arkadaşlar memnunken bazı arkadaşlar memnun değil bu sonuç ise bir çelişki oluşmasını sağlıyor...

hıkvısıon sorun cıkarmayan uygun kameralardan bılgınız olsun ..

arkadaşlar balitech in ürünlerini bende yaklaşık 1 senedir kullanıyorum sadece bir kameram yandı oda montaj yaptığımız yerde topraklama problemi wardı sanırım o yüzden oda garantiden değişti.mersin şubedeki ALP bey gerçekten çok ilgidar ve İSTANBUL daki MELİK beyde bu konularda çok ilgidar ben gerçekten memnunum tak problem aradığım ürünü stoklarında bulamıyorum :)

ARkadaslar bu konuda magdur biri olarak yaziyorum sizlere,
Ben balitech ten 2 yildir 600 usd parami alamadim,
kullanilan kameralarin tamami cin mali turkiye montajidir,

Eger kamera sistemi kullanacaksaniz, size tavsiyem su anda jvc, dir cunku bu son 2 aydir cok iyi fiyatlar var, eger yok der iseniz,
sony, panasonic, lg, sanyo, samsung, gibi urunlerde de basiniz agrimaz,
Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum,

Forum istatistikleri

Konular
128,379
Kullanıcılar
450,257
Son üye
Ali Mert Esendemir

Yeni konular

Geri