beko 2620C oçm motoru

maviay61

Üye
s.a ben bu motora bir saplama vida kaynak yaptım ve bu motoru taş motoru olarak kullanacagım. 8 adet soket ucu var beko 2620C oçm motoru
1-yeşil sarı
2-kahve beyaz
3-siyah beyaz
4-yeşil beyaz
5-sarı kahve
6-mavi yeşil
7-beyaz
8-pembe siyah
ben bu uçların hangilerine farz notr bağlantı yapmalıyım sanırım kopru olan uçlarda var bana 2 devir hız olsa yeter. 2x1 şartelle onu ayarlayabilirmiyim veya tek hızda olsa olur giriş ucları hangileridir acaba tşkler..

kontrolsüz direk 220 ile çalıştırırsanız sakıncalı bir durum. hız kontrol modülü ile devir kontrol ayarı yapmanız gerekiyor. direkt çalıştırmak istiyorsanız 2-4 köprü 3-5 220v (motor soketindeki yazan soket numaralarına göre )

sakınca derken anlayamadım açıklarmısın.renk olarak söylermisin numara gözükmüyorda.

renk olarak söyleyemem. benim söylediğim numaralar motorun soketini çıkardığınız zamam soketin geçtiği yerde motor üzerinde her soketin numarası var. bu motoru direk çalıştırdığınız zaman sonsuz devirde döner sürekli hızlanmak ister oysa hız kontrollü çalışması gereken bir motor. siz zaten amacı dışında kullanacaksınız bunun için size sorun yaratmaz

s.a ben bu motora bir saplama vida kaynak yaptım ve bu motoru taş motoru olarak kullanacagım. 8 adet soket ucu var beko 2620C oçm motoru

8-yeşil sarı *******boş
7-kahve beyaz**** boş
6-siyah beyaz***** boş
5-yeşil beyaz****** 220V ver
4-sarı kahve******* köprüle Bu baglantı şekli ile tek devir sonsuz döner
3-mavi yeşil ******* köprüle
2-beyaz **********220V ver
1-pembe siyah***** boş
ben bu uçların hangilerine farz notr bağlantı yapmalıyım sanırım kopru olan uçlarda var bana 2 devir hız olsa yeter. 2x1 şartelle onu ayarlayabilirmiyim veya tek hızda olsa olur giriş ucları hangileridir acaba tşkler

sen tek devirli döndürebilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,311
Kullanıcılar
450,146
Son üye
ashhh

Yeni konular

Geri