BOSCH MAXX WFO 2022

msavasa

Üye
Arkadaşlar cihaz zamanı az gösteriyor( 60 derece pamuklu 1 saat 2 dakika) ve 1 dakikaya indiğinde yıkamaya devam ediyor hatta durulamaya bile almıyor. müşterinin dediğine göre bazı zamanlar başa alıyormuş 8-9 saat yıkama sürüyormuş. bu konuda görüşlerinizi alabilirmiyim.

Ekli dosyalar

• wfo2022.jpg
    wfo2022.jpg
    9.9 KB · Görüntüleme: 52
makine test programında ne arıza veriyor bi bakın.tüm testlerini yapacakmı kontrol edin kolay gelsin.

teste nasıl geçirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

teste nasıl geçirebilirim yardımcı olursanız sevinirim
takıldığınız yer varsa sorarsınız resmi aşağı yükledim
1l6wj.jpg

makine arıza verdimi?bide pompayı kontrol edin.testten sonra kart kendini resetliyor ancak parçalarda zaman zaman meydana gelen hayalet arıza tabir edilen arızalar oluşuyorsa o başka(örn pompa içine bişi kaçmış ve zaman zaman sıkışıyosa makine programı bitiremez)

makine arıza verdimi?bide pompayı kontrol edin.testten sonra kart kendini resetliyor ancak parçalarda zaman zaman meydana gelen hayalet arıza tabir edilen arızalar oluşuyorsa o başka(örn pompa içine bişi kaçmış ve zaman zaman sıkışıyosa makine programı bitiremez)
SelamünAleyküm ustam benim cihazda 1 dk takılı kalıyor ve çamaşırlar ıslak oluyor tekrar durulamaya alıyorum cihazı test programına aldım sıkıntı yok gibi ama neden böyle yapar durulamayıda tam bitirmeyip ses ötüyor

SelamünAleyküm ustam benim cihazda 1 dk takılı kalıyor ve çamaşırlar ıslak oluyor tekrar durulamaya alıyorum cihazı test programına aldım sıkıntı yok gibi ama neden böyle yapar durulamayıda tam bitirmeyip ses ötüyor
Pompa suyu boşaltabiliyor mu? bi kontrol edin

Forum istatistikleri

Konular
128,472
Kullanıcılar
450,424
Son üye
mariam

Yeni konular

Geri