BOSCH WEA 16160 TR DOKUNMADİK TUŞ ARIZASI

omer 41

Üye
Bosch wea 16160 tr model dokunmatik tuşlu çamaşır makinemin tuşları bazen basıyor bazen basmıyor çalışmasında bir sorun yok sadece tuşlarıyla ilgili basmama problemi var arızanın nedeni nedir ve arızanın tamiri için bana yardım cı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Bosch wea 16160 tr model dokunmatik tuşlu çamaşır makinemin tuşları bazen basıyor bazen basmıyor çalışmasında bir sorun yok sadece tuşlarıyla ilgili basmama problemi var arızanın nedeni nedir ve arızanın tamiri için bana yardım cı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
makinenin kartında takılı olan küçük butonlar arızalı ve değişmesi sorunu ortadan kaldırır.kendiniz yapamıyorsanız bana ulaşın Beyaz Eşya Elektronik Kart Tamiri

sayın omer41 eliniz havya tutuyorsa elektronik malzeme satan bi yerden elektronik kart üstündeki bu tuşları alıp değiştirebilirsiniz malzeme fiyatı pek bişe tutmaz zaten yok yapamam derseniz kart tamiri yapan birinden yardım alın derim kolay gelsin

arkadaş lar yanlış anlamassanız bişey söyleyebilirmiyim bu bosch dokunmatik tuşlarda ayrı bir kart üzerinde yaylar var yayların içinde düğme göremedim ama sökeli baya oldu hatırlamıyorda olabilirim

g613x.jpg

bu bosch max ın kartı arkadaş dokunmatik dedi bosch maxx7 de öyleydi

kardeşim kartı temsili koyduk değişecek kısmı anlasın diye

arkadaş lar yanlış anlamassanız bişey söyleyebilirmiyim bu bosch dokunmatik tuşlarda ayrı bir kart üzerinde yaylar var yayların içinde düğme göremedim ama sökeli baya oldu hatırlamıyorda olabilirim
ilk cevabım yanlış anlamamdan dolayı hatalı oldu
haklısınız o bahsettiğiniz kart tuşlu değil.ayrı bir kart üzerine bağlı yaylarla statik elektrikten etkilenme ile çalışan bir sistem.
yayları selülozik tinerle fırçalayın.düzelme oranı yüksek ama bazen olmayabiliyor.başka çözümü bilgim dahilinde yok.

Forum istatistikleri

Konular
128,383
Kullanıcılar
450,265
Son üye
Rudem

Yeni konular

Geri