Cnc yapmanin zamani geldi

.

Ekli dosyalar

• 1439297122255.jpg
    1439297122255.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 120
Hocam CNC niz güzel gözüküyor.Bende 3-5 aydır cnc planları yapıyorum.Ray tipleri kaydırıcı tipleri sehpa tipleri falan ara ara araştırıp kafa yoruyorum.Ama sizin kullandığınız malzeme ve sistem hoşuma gitti.Acaba kafa motoru ve kontrol kısmı (devre) haric cnc fiyatı ortalama ne kadara maal oldu? Ve kullandığınız parçalar hazır mı yoksa çizip kestirdiniz mi?

Hocam CNC niz güzel gözüküyor.Bende 3-5 aydır cnc planları yapıyorum.Ray tipleri kaydırıcı tipleri sehpa tipleri falan ara ara araştırıp kafa yoruyorum.Ama sizin kullandığınız malzeme ve sistem hoşuma gitti.Acaba kafa motoru ve kontrol kısmı (devre) haric cnc fiyatı ortalama ne kadara maal oldu? Ve kullandığınız parçalar hazır mı yoksa çizip kestirdiniz mi?

Tesekkur ederim. Kullandığım parçaları kendim çizip lazerde kestirdim profillerin olcusunu verip hazır kesilmis geldi malzemeleri ara ara aldığım için tam maliyet hesaplamadım.bende ilk etapta cnc ye baslamadan once hazir cizimlere bakıyordum ama buradan edindigim bilgilerle kendim çizdim oyle daha iyi oluyor çünkü herhangi hata olduğunda cabuk giderebiliyorsun . Kolay gelsin

Öncelikle hayırlı olsun.

Kullandığınız alt destekli millerin kalınlığı ve millerin altına kullandığınız sigmaların ölçüleri nelerdir?

Öncelikle hayırlı olsun.

Kullandığınız alt destekli millerin kalınlığı ve millerin altına kullandığınız sigmaların ölçüleri nelerdir?

Teşekkür ederim
Alt desktekli mil 20mm kalınlık
Sigmalar 30x60

bağlantıları yaptım fakat motorlar çalışmıyor forumda araştırma yaptım oradaki söylenenleri uyguladım fakat yine tık yok neden olabilir acaba ? motorlar kilitlemiyor çınlama sesi de yok

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri