Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Arkadaşlar bu cofaso proğramını kuruyorum çalışıyor. Fakat bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda proğramı açamıyorum tekrar setup yapmak zorunda kalıyorum ve setup yapınca açılıyor. Nedendir bilemiyorum acaba ben eksik bir şeymi yapıyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim..

Merhaba Mesut Bey
Cofaso'daki T-bağlantı mantığı hakkında bilgi verirmisiniz. Çünkü bu mantık bilinmezse raporlamada Klemens Planında ve Sahada Klemens Bağlama Planında hatalar ortaya çıkıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Daha önceden soran oldu mu bilmiyorum. Geniş bir aramada yapmadım ama şöyle birşey sormak istiyorum.

9 pin erkek ve dişi soketleri programa nasıl ekleyebilirim?

Sembol tasarımlarından ekleyebilirsiniz..

teşekkürler. bu işlem sonunda sorunum çözüldü. iyi çalışmalar

Daha önceden soran oldu mu bilmiyorum. Şöyle bir sorunum var. Herhangi bir projeyi import etmek istediğimde hiç bir şekilde import olayı gerçekleşmiyor.
xml uzantılı dosyayı masaüstünden ve isminde türkçe karakter olmadan import ediyorum.
export işlemi yaparken sorun yok sadece import işlemi sıkıntılı.

Son düzenleme:
kolay gelsin. cofaso 6.2 yi kullanıyorum çizdiğim 3-4 adet projem vardı. cofasoyu 1 gün sonra açtığımda karşıma "Got Error 127 from storange engine" hata çıktı karşıma. tamam dedim fakat proje isimleri gözüküyor ama sayfaları açtığımda sayfalardaki çizimlerin hiç biri yok. bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar cofaso 6.2 kullanıyorum makro dosyaları var ebk uzantılı ben bu makro dosyalarını nasıl kullanacam yardımcı olurmusunuz..

java.lang.outofmemoryerror java heap space

Yedekli data dosyamı yukleyince bu sorunu veriyorda nasıl düzeltebilirim yardım edebilir misiniz?
( eski data dosyamı yukleyınce hata vermıyor) Dosya boyutu yuksek oldugu ıcın mı hata verıyor?

buraya'dan kasıt nedir?core içindeki error.log kopyaladık nereye yapıştıracağız.

Forum istatistikleri

Konular
128,337
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri