Dahua kamera hata

abcabc00

Üye
Merhabalar dahua ip kamera sistemim var. Ağ ana bilgisayarı bulunamadı hatası alıyorum. Kameraları sildiğimde aygıt aradığımda tekrar görünüyor. Ama durum offline görünüyor ne yapmam gerek
Screenshot_2024-04-20-23-05-43-960_com.miui.gallery.png
IMG_20240420_225808.jpg

Kameralların ıp doğru ise kabloda bir sorun var arada yükseltiçi siwic falan koydu isen orayı bir kontol et bağlı görünmüyor kameralar.

Kameralların ıp doğru ise kabloda bir sorun var arada yükseltiçi siwic falan koydu isen orayı bir kontol et bağlı görünmüyor kameralar.
Hocam seitchde ışıklar yanıyor. Ve kişi algılayınca ışık da yanıyor. Yani kamerada sıkıntı yok. İp leri nasıl düzeltebiliriz?

Cihazın ağ sayfasının görselini paylaşın.

Haklısınız. İp adreslerini güncelledim. Ağ sekmesindeki ip adresi xxx.xxx.0.xxx ise sizde xxx.xxx.0.abc gibi bir ip vermeniz gerekiyor. Kameraları silip ip yi düzeltin. Şifreyi girin ve kaydedip ekleyin. Ekledikten sonra birkez silin ve yukarıdaki menüden tekrar ekleyin. Kamera gürntülerinin olduğu sekmeyi açım ve şifrenizi girin. Biraz karışık bir anlatım ama faydalı olur inşallah

Merhabalar dahua ip kamera sistemim var. Ağ ana bilgisayarı bulunamadı hatası alıyorum. Kameraları sildiğimde aygıt aradığımda tekrar görünüyor. Ama durum offline görünüyor ne yapmam gerekEkli dosyayı görüntüle 107046Ekli dosyayı görüntüle 107044
1. modem hangi portta 198.192.1 .. yada 192.168.2 .. portundamı
2. cihaza hangi şifreyi verdiniz verdiginiz şifre ile tekrar sistem içinden acmayı deneyin
3. yakın çevredeki bir güvenlik sistemleri şirketinden destek alsanız yerinden daha bilgilendirici olur

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri