Database bağlantısı

Selamlar basit bir site oluşturdum ve bunu hostinge yükledim site açılıyor ama veri tabanına bir veri eklemek istediğim zaman burda bir hata alıyorum hata ve bağlantı kodlarımı aşağıda vericem yanlış anlamadıysam hatada benim bilgilerimin uyuşmadığını söylüyor ben defalarca kez kontrol ettim bilgilerin hepsi doğru olmadı hosting aldığım firmayada sordum bilgilerimin doğru olduğunu söyledi o zaman bu hatayı yinede neden alıyorum ve konsolda 500 https hata kodunu veriyor
hata:
[11-May-2024 16:41:48 Europe/Istanbul] PHP Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'biterrco_mehmetbtr733'@'mt-catalina-da.guzelhosting.com' (using password: YES) in /home/biterrco/domains/biterr.com.tc/public_html/conn.php:2
Stack trace:
#0 /home/biterrco/domains/biterr.com.tc/public_html/conn.php(2): PDO->__construct('mysql:host=mt-c...', 'biterrco_mehmet...', 'Mbitter20066002')
#1 /home/biterrco/domains/biterr.com.tc/public_html/index.php(12): require('/home/biterrco/...')
#2 {main}
thrown in /home/biterrco/domains/biterr.com.tc/public_html/conn.php on line 2

Bağlantı
conn.php:
<?php
$db = new PDO('mysql:host=mt-catalina-da.guzelhosting.com;dbname=biterrco_forms','biterrco_mehmetbtr733','Mbitter20066002');
?>

Hosting hizmeti veren firma ile görüştüniüzmü?
Bu problemi anlattınızmı?

Forum istatistikleri

Konular
128,515
Kullanıcılar
450,512
Son üye
Cak Machine

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri