delta op alarm history table

preg09

Üye
arkadaşlar elimdeki b serisi delta op ile alarm history table da alarmları gösteremiyorum. input gelmediğinde yazdığım mesaj alarm histortable da görüntülensin istiyorum ancak delta programında alarm set up a girdiğimde sadece word adresler seçiliyor ne yapmalıyım bi fikri olan var mı.elimdeki PLc S7 200.PLCden input gelmediğinde C1 otuputunu aktif yaptım ve deltada C1 iseçtim ama mesajı görüntüleyemedim.tabi deltadaki c1 word plcdeki bit idi.ne yapmalyım?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
usta panelden örnek s100 alarm için seç sonra her girdiğin alarm için mesela 1. alarm için s100.0 olarak aktif et aslında çok basit fakat ben anlatamıyorum

ilhan kardeşim ben sorunun cevabını delta alarm yazıp aratınca buldum.ali arda arkadaşımda aynı sorunu yaşamış.Sana ve kontrol kalemine teşekkürler.:)

üstat önemli değil sıemense alışkın olmalısın böyle bir sorun yaşaman normal genelde farlı markalara yönelince yaşadığımız bir durum

Sayın preg09 s7200 ve dop ae ile yapılmıs program ektedir bi incele anlamadığın bi nokta olursa bildiğim kadar yardımcı olurum cok oldu bakmıyorum eksiği olabilir

Ekli dosyalar

• Dop Uygulamaları.rar
    31 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,385
Kullanıcılar
450,271
Son üye
plcotomasyon-1

Yeni konular