Diafon

cahits

Üye
Herkese merhabalar ! Evimde var olan zilli sistemi diafon ile değiştirmek istiyorum.3 katlı müstakil evim var ve hem kapıdan hem de alt kattaki annemlerin evinden konuşmak istiyorum.Çift zilli olması tercihim.Diafonlumu yoksa telefonlu interkom sistemleri mi daha iyi ses kalitesi konusunda .Marka ve model verebilirmisiniz model konusunda. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
AUDIO sa201 modelini tak kullan sorunsuz. Ses gayet iyi.
Telefonlarda gizlilik yok kim kaldırırsa araya girebiliyor.
alt katla konuşmak istiyorsanız kapıcılı sistem olabilir.

Sayın uzmansel cevabınız için teşekkür ederim. Fakat aklıma takılan daha doğrusu sormayı unuttuğum bir konu daha var.Mas interkomlarda santral yok Audio ise santralli bu durumda ne fark var ki biri santralli, biri santralsiz dogrusu Mas daha kolayıma geliyor.Acaba ses kalitesinde bir fark olur mu.Teşekkür ederim.

AUDIO daireler arası görüşme sistemini kullanabilirsin. Audio kalitesi tartışılmaz.

Selamlar .Audio DAS 102 Santral ve telefonlu sistemi kendi evime kurdum.Sistemde daire içindeki telefonlarda uğultu var ve dış kapıdan gelen sesi çok az duyuyorum.Bu neden olabilir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

diafon bağlantı şemasını ayrıntılarıyla almak istiyorum yardım edermisi
iz MARKASI NETESAN

Darbe akım bağlantısını fazla bilmiyorum şeması varsa lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar .Audio DAS 102 Santral ve telefonlu sistemi kendi evime kurdum.Sistemde daire içindeki telefonlarda uğultu var ve dış kapıdan gelen sesi çok az duyuyorum.Bu neden olabilir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhabalar
Hoparlör sesi ayarını zil panelinin arkasında bulunan mikrofon ve hoparlör ayar bölümünden yapabilirsiniz...

Arkadaşlar iki daire için diyafon sistemi kurmak istiyorum.Fakat hiç bir yerde şema bulmadım.Lütfen yardımcı olur musunuz. ***@yahoo.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhabalar ! Evimde var olan zilli sistemi diafon ile değiştirmek istiyorum.3 katlı müstakil evim var ve hem kapıdan hem de alt kattaki annemlerin evinden konuşmak istiyorum.Çift zilli olması tercihim.Diafonlumu yoksa telefonlu interkom sistemleri mi daha iyi ses kalitesi konusunda .Marka ve model verebilirmisiniz model konusunda. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

dostum ben devamlı audıo kurarım ve müşterilerime de başka marka tavsiye etmem mas ve netelsn gibi bir keresinde müşteri apartman komple netelsan almış mecburen istemeye istemeye kurduk ve ses konusunda çok problem yarattı iki gün sonra komple sistemi değiştirdik audıo et 100 telefonlu kurduk ve hiç bi problem yoksaat gibi...o yüzden audıo yu ne netelsanla ne de mas la karşılaştır derim bence ...

arkadaşlar iyi günler yeni kurduğum diafon sisteminde gürültü var bunu sebebi sizce ne olabilir içerdeki ve dışardaki sesi ayarlıyorum fakat sesi arttırınca gelen gürültüde artıyor bunun nedenini bilen varsa paylaşırsa sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,386
Kullanıcılar
450,272
Son üye
berkay31421

Yeni konular

Geri