E plan

merhaba,

eplan 2022-2023-2024 crack doylarına ulaşabileceğim bildiğiniz site v.b döküman var mı?

Bulmanız çok zor. 2.8 sürümünü bulabilirsiniz

Bulmanız çok zor. 2.8 sürümünü bulabilirsiniz
ragaen 2 sembölü birbirine otomotik bağlantı yapmıyor bunu nasıl düzeltebilirim , bir de copy paste yaptım bir ürünü ondan sonra 2 saatir sürekli aynı ürünü copy paste yapıyor başka ürünü kopyalayamıyorum . bu iki konuda yardımcı olabilirmisin ??

Ekli dosyalar

• e plannn.png
    e plannn.png
    11.2 KB · Görüntüleme: 15
Sol üstteki bağlantıyı çıkartıp bağlantıyı öyle yapabilirsin. Ayrıca ürünü kopyalama için de bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz :D

Sol üstteki bağlantıyı çıkartıp bağlantıyı öyle yapabilirsin. Ayrıca ürünü kopyalama için de bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz :D
Hocayı bulmuşken soralım :) başka makroları company name makrolarımın içine attığım zaman crack bozulur mu ? Tercüme dilini Almanca yaptım bir de başka makroları yükledim bilgisayar aşırı derecede fanı çalışmaya başladı ve proje başlangıcında programı hep durdurdu bu konuyla ilgili yorumunuzu merak ettim sağolun
Hocayı bulmuşken soralım :) başka makroları company name makrolarımın içine attığım zaman crack bozulur mu ? Tercüme dilini Almanca yaptım bir de başka makroları yükledim bilgisayar aşırı derecede fanı çalışmaya başladı ve proje başlangıcında programı hep durdurdu bu konuyla ilgili yorumunuzu merak ettim sağolun
Bir de bir sorum daha olacak çizdiğimiz kırmızı line tıkladığımda seçmiyor pe olan line çizgili ve renkli yapacağım birde bunu yapamadım

Öncelikle 1. sorunuz için crack bozulmaz diye tahmin ediyorum, eğer şüpheniz varsa programı yedekleyebilirsiniz. Diğer sorunuz için de; o bağlantıya sağ tıklayıp/çift tıklayıp properties e tıklayın, sonrasında alt tarafta istediğiniz özellikleri göreceksiniz.

Öncelikle 1. sorunuz için crack bozulmaz diye tahmin ediyorum, eğer şüpheniz varsa programı yedekleyebilirsiniz. Diğer sorunuz için de; o bağlantıya sağ tıklayıp/çift tıklayıp properties e tıklayın, sonrasında alt tarafta istediğiniz özellikleri göreceksiniz
hocam damara tele bağlantıya tıklıyorum hiçbirşey seçmiyor dediğinizi cihazlar kesinti noktalarında yapabiliyorum ama damarı seçemiyorum tıklıyorum seçmiyor

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    3.4 KB · Görüntüleme: 8
1704366696363.png

hocam kontaktör ve ya rölenin açık kontaklarını görsel olarak ayırmak başka bir alana taşımak istiyorum ama gruplamayı çöz dediğim zaman gruplamayı çözemiyorum. böyle bir gruplama yok diyor.

Sembolde gruplama olmaz. Gruplama oluşturulan makrolar da çalışan bir özelliktir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri