elektirik tesisat işleri arıyorum

fatissa26

Üye
yaklaşık 10 yılı aşkın elektirik tesisat işi ile uğraşıyorum istanbul anadolu yakasında yapıp teslim ettiğim birçok orta ölçekli proje var. herkez gibi bende küresel mali krizden etkilendim ve işlerim bozuldu. elektirik adına herşey .inşaat , fabrika,atölye zayıf akım yapısal kablolama yani elektirik başlığı adı altında taşeron yada alt taşeron olarak yapabileceğim iş arıyorum

yaklaşık 10 yılı aşkın elektirik tesisat işi ile uğraşıyorum istanbul anadolu yakasında yapıp teslim ettiğim birçok orta ölçekli proje var. herkez gibi bende küresel mali krizden etkilendim ve işlerim bozuldu. elektirik adına herşey .inşaat , fabrika,atölye zayıf akım yapısal kablolama yani elektirik başlığı adı altında taşeron yada alt taşeron olarak yapabileceğim iş arıyorum

zaman zaman alt taşörene ihtiyacım oluyo isim telefon şehir gibi gerekli bilgileri verirsen görüşe biliriz.

valla kardes hayırlı ısler bende ıs arar hale geldım allah hayra cıkarsın pıyasayı hıc bole hatırlamıyorum tum meslakdaslarımıza sabır ve ıs versın Allah

ULAŞ ENERJİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ faliyetlerimiz Toplu konut Okul Yurt AVM Hastane şantiyelerinizin elektrik işine ekibimle birlikde talibim şuan yapdıgımız şantiyemiz montaj aşamasında işimiz bitmek üzere eyer sizede böyle bir ekip lazımsa HAKKIMIZDA HAYIRLISI DİYELİM e mail [email protected]

ÜÇEM ELEKTRİK imes-modoko bölgesindeyiz AVM lerde mağaza dekorasyonu-cafe vs dekorasyon işleri yapıyoruz sürekli çalışacak temiz dürüst elektrikçilere ihtiyaç var ACİLLLLL. ŞERİF 58

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri