elektrik panosu hazırlama

1 faz girişi doğrudur. 4 kompresöre çıkış. Bu uca kontaktör yada röle bağlamanı öneririm.
abi kontaktöre sadece faz giirsem nötrü ortak alsam olurmu

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Dostum bir kaç mesaj önce bir resim eklemişsin ama hep nötr hattına bişeyler yazmışsın. Tam anlaşılır ve teknik değil.

Bak bu şemaya buna göre bağla. Ancak ben bu termostat üzerinden direkt güç devresini geçirmektense kompresör ve diğer alıcıları bir röle yada kontaktörden geçirmeyi tercih ederim.

LF-3445039.jpg

Dostum bir kaç mesaj önce bir resim eklemişsin ama hep nötr hattına bişeyler yazmışsın. Tam anlaşılır ve teknik değil.

Bak bu şemaya buna göre bağla. Ancak ben bu termostat üzerinden direkt güç devresini geçirmektense kompresör ve diğer alıcıları bir röle yada kontaktörden geçirmeyi tercih ederim.

LF-3445039.jpg
termostat ve kompresör arsına kontaktör bağlayacagım abi.elimden geleni çizmeye çalıştım anlaşılır gibi bilmiyorum :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,066
Son üye
Aleyna366372

Yeni konular

Geri