Evimin için izleniyor yardım

Şahsın su ustası olup dedektör cihazı varmıdır olabilirmi demek istedim.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Son düzenleme:
Bu kısmı silmeniz
Kendinize ait kişiler bilgilerizi yazmayiniz .
Şahsın su ustası olup dedektör cihazı varmıdır olabilirmi demek istedim.

Not . Bu mesaji siz sildikten sonra bende yazimi silecegim. .
Şimdi o kadar düşük ki araba içinde eski bir çete var arabanın camini kırıp alıyorlar.

Kolay gelsin sağlıcakla.
su işiyle ilgisi yok ama dedektör böyle bir şey yapabilirmi ?
şöyle bir test daha yaptım aynı odada 2 metre ileri 2 metre geri geldim sürekli hareket ettim görüntüyü kaybedidyor yok yok gitti gitti diye bağırıyor bir iki saniye statik durunca beni görüyor bu size herhangi bir ipucu veriyor mu?

Ses kontrol ile tesbiti ayak sesi gibi düşündüm.
Görüntü diyorsunuz .

Yanlış anlamayın.
Duvar arkası gösterecek cihaz bence yoktur.( termal kamera gibi ) ve fotoğraf gibi.
Olsada bu şahsın elinde niye var .

Belki bilim adamları uğraşıyorlardir buluş ısı , ses milyonlarca zaman birimleri yapây zeka gösterimi ?

Bu durum olsa bile bu şahsın elinde olsun .
Şahsın işi gücü yok ne diye izler.
Hasta mi ?
Diğer taraf. Siz bizi işletiyorsunuz veya siz hastasiniz konumu oluşuyor.

Eve kamera yerleştirimiş olsa tamam Her bölüme yerleştirilmiş olması gerekir.
Oluruna bırakın. Kendinizi hasta edeceksiniz.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Son düzenleme:
Ses kontrol ile tesbiti ayak sesi gibi düşündüm.
Görüntü diyorsunuz .

Yanlış anlamayın.
Duvar arkası gösterecek cihaz bence yoktur.( termal kamera gibi ) ve fotoğraf gibi.
Olsada bu şahsın elinde niye var .

Belki bilim adamları uğraşıyorlardir buluş ısı , ses milyonlarca zaman birimleri yapây zeka gösterimi ?

Bu durum olsa bile bu şahsın elinde olsun .
Şahsın işi gücü yok ne diye izler.
Hasta mi ?
Diğer taraf. Siz bizi işletiyorsunuz veya siz hastasiniz konumu oluşuyor.

Eve kamera yerleştirimiş olsa tamam Her bölüme yerleştirilmiş olması gerekir.
Oluruna bırakın. Kendinizi hasta edeceksiniz.

Kolay gelsin sağlıcakla.
bu adam adli psik. uzm. benim komşum suç örgütleriyle ilişkisi olabilir yasa dışı ekipmanlara ulaşabilir geçen sene ben bunu dövdüm bilerek gürültü yapıyordu söylediklerim gerçek kimseyi işletmiyorum inanın rahatsızlık verdiysem özür dilerim googleda kamera falan yazınca tesadüfen buldum 2 gündür evden dışarı çıkmıyorum perişan oldum resmen
birde şöyle bi şey oldu bundan 2 hafta önce hem uydu hemde kablo tv kesildi entarasan bi şekilde çatıyla tavan arasında boşluk ve kablolar var oralara birşey yerleştirmiş olabilirlermi paranoyak oldum resmen

Son düzenleme:
Bu işler için çok fikirler beyan edilir.
Fakat burada sizin durumunuzu etkiledecek durumlar oluşabilir ip uçlarına göre ne yapılacaksa kendini karar vereceksiniz .
Uzaktan konuşmak kolay.
Zaten bir yıldır diyorsunuz.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Bu işler için çok fikirler beyan edilir.
Fakat burada sizin durumunuzu etkiledecek durumlar oluşabilir ip uçlarına göre ne yapılacaksa kendini karar vereceksiniz .
Uzaktan konuşmak kolay.
Zaten bir yıldır diyorsunuz.

Kolay gelsin sağlıcakla.
bu izleme olayı yeni başladı 2-3 gün oldu bu kadar ileriye gideceğini düşünmemiştim elimde kanıt olsa koşa koşa savcıya gideceğim ancak olayı anlayamadım acizlikten internetten araştırmak durumda kaldım kusura bakmayın sizede kolay gelsin

bu izleme olayı yeni başladı 2-3 gün oldu bu kadar ileriye gideceğini düşünmemiştim elimde kanıt olsa koşa koşa savcıya gideceğim ancak olayı anlayamadım acizlikten internetten araştırmak durumda kaldım kusura bakmayın sizede kolay gelsin

Kusura bakacak durum yok herkesin acizligi var .
Fikir alış verişi yapmak güzel her şeyi bilecek halimiz yok ..
Ilerki günler ne gösterecek bilinmez

Kolay gelsin sağlıcakla.

rf ile kişileri ev içinde takip etmek mümkün.
yargısız infaz çeteleri bunu kullanıyor.

rf ile kişileri ev içinde takip etmek mümkün.
yargısız infaz çeteleri bunu kullanıyor.
biraz açmanız mümkün mü nasıl tespit edebilirim yada link vs varmı okuyabileceğim bu sabah duvara baktım yüzümün yarsını örttüm tavandan görünmeyecek şekilde dilimi çıkarttım soktum bunu görebiliyor gerçekten bu kadar ayrıntılı sonuç veriyormu
Elimde condenser mikrofon vardı bende malesef dinleme yapmak zorunda kaldım kendilerini dinlediklerimi anladılar küfürler savurmaya başladılar inanılmaz gerçekten mikrofunu koyduğumu görebildiler kulaklık taktığımıda

Son düzenleme:
arkadaşlar bu arada duvar radarı firmasını aradım merkezi ankarada burda yaşadıklarımı anlattım bizim cihazımızın böyle bir özelliği yok keşke olsa dedi yani duvar radarı değil duvar arkasında sadece canlı varmı yokmu bunu görebildiklerini söyledi ayrıca cihazlarının sayısı sınırlı ve kimlere verildiğini biliyorlar bulunduğum lokasyonda yokmuş böylelikle duvar radarı ihtimallerden çıktı

Forum istatistikleri

Konular
128,377
Kullanıcılar
450,252
Son üye
Ogiloji

Yeni konular

Geri