Güvenlik Kamerası Nasıl Canlı izlenir ?

rabbani

Üye
İyi çalışmalar kolay gelsin herkese sade basit bir soru soracam cvapta sade olsun lütfen kafam karıştı zaten yeterince konulara baka baka :(

Şimdi ben dvr cihazı kullanıyorum internetten ip ile izleyebiliyorum uzaktan. Web sitesinede yerleştirmiştim bunu ifare ile fakat karşı taraf izlemek istediği zaman bir eklenti indirmek zorunda client gibi birşey.

Ama bazı sitelere giriyorum adam birşey indirmesine gerek kalmadan direk görüntü izleyebiliyırum mediaplayerda izlediği gibi veya youtube gibi.

Bunlar ipcam ile mi oluyor varsa böyle direk client indirmeden izlenen marka modal verebilirmisiniz

onlar çekilmiş videolar oluyor genelde bakdıgın zaman Safari,Opera,Mozilla Firefox veya Crome dan da ızleyebılıyorsan ve goruntuye sag tıkladıgında Flash ayarları cıkıyorsa veya;

hava karanlık ama gunduz goruntusu varsa sahte canlı ızle muhabbetlerıdır...

yok kardeşim görüntü canlı :( düğün salonundan mecbur canlı olmak zorunda çünkü

active x leri düzenle izlersin :)

İyi Günler.

Dükkanızda bulunan Kameraları Canlı İzlemek İcin DVR Cihazına Baglanarak Port Acmanız Gerekiyor. Yani anlayacagınız. Sizin Actıgınız port ve sizin verdiğiniz İP adresi ile girerler.Birde DNS acılıyordu kamera sistemine o zamanda giriş yapılabiliyordu.

Benden size bir tavsiye.

NATRO kamera sistemleri var. Onlarda isterseniz yurt dışında olun canlı canlı izliyebiliyorsunuz.

arkadaşlar benim dvr cihazı izleme ile sıkıntım yok . müşteriler bazen activex indirmeyi bilmiyor. indiremedği için dvra bağlanamıyor izleyemiyor.

Benim isteğim bazı sitelerde activex e gerek kalmadan direk açılıyor görüntü sanki youtubede izler gibi veya mediaplayerde izler gibi

yapacagın burda tek bir olay web sitesi kurdurcan ordanda izleme linkine köprü yaptır istedigin gibi you tube tarzı izlensin . biraz kendin bir arastırma yaparsan kendinde farkına varacaksın zaten mevcut ayarlamaları yapmışsın kendin izliyorsun

arkadaşlar benim dvr cihazı izleme ile sıkıntım yok . müşteriler bazen activex indirmeyi bilmiyor. indiremedği için dvra bağlanamıyor izleyemiyor.

Benim isteğim bazı sitelerde activex e gerek kalmadan direk açılıyor görüntü sanki youtubede izler gibi veya mediaplayerde izler gibi

arkadaşım sana sade açık ve net cevap vereceğim DVR'a direk bağlanarak izlemek istiyorsan internet explorer den başka bir tarayıcı ile izleme yapamazsın firefox opera yada chrome ile izleyemezsin kesin net bir konu bu nokta. çünkü activex denetimini aktif edebildiğin tek seçenek internet explorer. Gelelim ikinci konuya bazı sitelerde internet üzerinden canlı izlenebiliyor diyorsun ya işte oda şu şekilde oluyo activex denetimini aktif hale getiriliyor ama site yayını yapazn server tarafından ;) ondan sonra o siteye ger tarayıcı ile bağlanabilirsin. umarım açıklayıcı olmuştur

Tv Hosting teknolojileri var hocam bir araştırın isterseniz. Aldığınız hizmet sayesinde pcniz üzerinden yayın yapacaksınız. Ve bu yayına aylık belli bir ücret ödüceksiniz firma size özel bir ip oluşturucak flash playera entegre ederek sitenize kaya bilirsiniz. Firmalardan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,329
Son üye
tawfekalmstf
Geri