Kablo Arıza Tespiti MEGGER Kataloğundan (ingilizce teknik doküman)

Merhaba arkadaşlar,
Sizlere Kablo Arızalarında Tespitlerin yapılmasını anlatır bir ingilzce teknik doküman sunmaktayım.

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Umarım beğenirsiniz ve de işinize yarar. Hoşça ve sevgi ile kalın hayırlı çalışmalar diliyorum...

Türkçesini bulamazmıyız çok yararlı bir kaynak ama dil bilmeyince bize yararı olmaz ki

evet yaklaşık 3 gündür arıyorum kardeşimiz dönem ödevi fakat türkçesi yokmu yaaavff :-\

nesres ' Alıntı:
evet yaklaşık 3 gündür arıyorum kardeşimiz dönem ödevi fakat türkçesi yokmu yaaavff :-\

Merhaba arkadaşım Türkçesi ile ilgili olarak böyle bir doküman araştırdım fakat bende bulamadım ve de faydalanacak olan arkadaşlarımıza kendi faydalandığım dokümanı sunmayı da ihmal etmedim!!!
Eğer ki Türkçesini bulabilirseniz buyurun ekleyin.
Kolay gelsin...

merhaba arkadaşlar, her tür kablo arıza tespitini istanbulda profesyonel bir cihazla yapıyorum bilgilerinize sunarım.

Merhaba arkadaşım bu cihazın isimi ve de teknik özellikleri ile ilgili olarak bizlere biraz bilgi verebilmen mümkün müdür acaba?
Konu ile ilgili olarak elinde teknik doküman ve de görsel anlamda bizlere sunabileceğini düşündüğün paylaşımlarını umuyorum.
Hoşça ve sevgi ile kalın arkadaşlarım!

sayin arkadaslar;
meger (kablo ve diger cihazlarin elektriksel izolasyon olcumu yapan ) in turkiyedeki fiyatlari (dijital) nedir acaba ben burda 840tl ye buldum, detayli bir arama yapmadim.
saygilarimla...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,082
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri