kablosuz bebek monitörü yardım

yalcin60t

Üye
merhaba arkadaşlar daha yeni Lg marka bebek monitörü aldım ancak çekim mesafesi 7-8 mt. ve seste hışırtı var antenleri kuvvetlendirsem sorunu çözebilirmiyim içinde monitörde yassı bir anten var kamerada ise kısacık bir kablo var bunların yerine modem anteni monte etsem olurmu veya sizin bir öneriniz varmı yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşım bu tip monitörleri üreten firmalarda yükselteçler vardır uyumlu olan aldığın firmadan teknik destek isteyebilirsin sana uygun bir çözümleri olacaktır

sağol mesajın için ama teknik desteği yok internet üzerinden aldım sağolsun arkadaş bana 2 tane daha gönderdi hangisi iyi çekiyorsa onu alırsın diye fakat hepsinin çekimi aynı.yani bir çözümü yok öyle diyosun ne yapalım artık aldık birkere

antenleri güçlendirsen olurda bu kez bunların kabloları genelde standart yapılır uzadığı zaman verim düşer kaliteli kablo kullanman lazım

Bu cihazların marka model ve type numaralarını iletirasen araştırıp yardımcı olmak isterim

Lg LSP-R1000 HOME VIEWER SYSTEM YAZIYOR ÜSTÜNDE

Ladox 8 dB ld-26518t i Omni Antenna 360 derece Outdoor anten 650 metre iletişi mesafesi

TP-LINK ANT-2405.C 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-directional Antenna 450 metre iletişi mesafesi

sistemine bu antenden bağlayabilirsin. Görüntü ve ses sorunun çözülecektir Tabi

Lg LSP-R1000 ev tipi kamera sisteminde ilave anten jakı olmadığında küçük bir tadilat yapman gerekecek :)
Kolay gelsin

arkadaşım içine kurt düşürmek istemem ama gerçeklik payı aklıma yattığından söylüyorum.Yaydığı elektromanyetik alandan dolayı bebeklerin civarında bu telsiz-kamera vs bulunmasını sakıncalı bulan yazılar okudum,bir incele istersen.Malum onların kafatası daha 2 yaşına kadar geişimini bitirmiyor ve daha korunaksız oluyor.

gerçekten bu radyasyon konusu benide rahatsız ediyor.Düşüncelerin için teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri