maaşlar

3 ayrı işi yapıyorsunuz bence maaşınız en az 2000 tl olmalı.
Sadece plc başlı başına bir iş çoğu kişinin bilmediği bir iş.

Diğer arkadaşlarada tavsiyem fiyatınızı yüksek tutun. İstediğiniz fiyat ne kdr yüksekse ben bu işte varım demektir. Ben bu işte iyiyim demektir. Ama ne olursa farketmez diyen insan dolaylı olarak ben bilgisizim demeyi kabul etmiş sayılır...

ocak ayı yaklasmısken maaşlar konusulacak şirketlerde sizd3e maaşlar ne kadar olmalı? ben elektrik öğretmenliği mezunuyum şirkette plc yazılımları yapıyorum pano mantajı yapıyorum devreye almaları ben yapıyorum şehirdısınada cıkıyorum sizce benım maaşım ne kadar olmalı şirketten ne kadar maaş istemelıyım? cevaplarınız için şimdidenteşekkurler?

Bahsettiğiz gibi çalıştıgınız şirket bu işlerin hepsini sizden yapmanızı talep ediyor ve sizde alnınızın akıyla bu işleri yapabiliyorsanız eğer maaş olayında pekde takılmamanız gerektiği kanısındayım herkezin aklında mutlak bir rakam vardır, bu sizin işletmenizin sektörüne, büyüklüğüne ve sizeverdikleri değere göre değişir diye düşünüyorum, buradaki hiç kimse şu olabilir, bu olabilir diye sizi yanıltmasın, sizin karşı tarafa kazandırdıklarınızı düşünün bunları gösterebiliyormusunuz sizi tanıyorlarmı? Rakamın ne olması gerektiğini, size ne verebilecekleri, sizin talep edebileceğiniz maaşın ne kadar olabileceğini emin olun burada sizden daha iyi bilen yok siz kendinizi daha iyi tanımalısınız. Saygılar boll kazançlar:(

Sizleri bilemeyeceğim ama biz daha dün % 6,5 zam aldık. Bu devirde bunada şükür..

cok sacma bı soru olmus bence forumda goruntu kırlılıgı baska bısey degıl

arkadaslar sorumlar ıcın cok tesekkur ederım. kafamda bışeyle olustu bıde onların teklıf edeceğı maasa bakalım o gore bıdeğerlendırme yapacam cevaplar ıcın tesekkurler. uzun zamandır gıremıyorumdum. hemen cevap veremedım kusurada bakmayın

arkadaşlar yurtdışında olan bir elektrikçi olarak,ücretlerin çok cazip olduğunu söyliyim.
iyi çalışmalar.

kızların yaşı,erkelerinde maaşı sorulmazmış :)) firmaya göre değişir ama normal bir elektrik ustasının maaşı en kötüsü 1500$.

bence minumum 3000 tl maaş almanız gerekiyo oda en ölü hali heleki bide yazılım işide var fevkalede yunanistanda bi elektrikçi ustası 80 euro yövmiye alıyodu 2 yıl önce ozamanın parasıyla 3500 tl yapıyodu ben ozaman 750 tl maaş alıyodum istanbulda oda buyuk firmaydı grisini siz düşünün türkiye gelirde berbat dışarda çalışsanız demekki 7000 euro dan aşağı almassınız siz yani yuvarlasak 13 14 milyar para

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri