Mesaj Düzenleme Paneli Hakkında

bLAckMamBa

Profesyonel Üye
Daha önce yazdığımız mesajlara ekleme yapamıyorum mesaj düzenleme paneli yazdığım iletilerde görünmüyor onun yerine sanki başka biri yazmış gibi cevapla, alıntı ile cevapla, bu mesajdan alıntı yap seçenekleri bulunmakta.

Yaklaşık 2 saat önceki mesajıma giriliyor mu diye kontrol ettim bende sıkıntı yok, yeni yazdığın mesajda da mı? Başka tarayıcı denedin mi, Umarım yönetici kısa zamanda görür çözüm üretilir.
Gerçi benim de sorunlarım var mous uyuz etti çift kontak yapıyor çidırtıyor meaj gönder diyorum hooop "30 sn. önce aynı mesaj...", günün mesajlarına göz atayım diyorum 15 sn geçmeden yeniden arama yapamazsın diyor :mad: Hadi hayırlı akşamlar

Benim bildiğim, mesaj düzenleme işi mesajı yazdıktan bir saat içinde yapılabiliyor. Bir saati geçtikten sonra düzenleme veya ekleme yapılamıyor.

Evet belirli bir sure icinde degisiklik olanagi sagliyor. O sure bitiminde mesajiniza mudahale edemiyorsunuz.

Daha önce yazdığım iletilere eklenti ekleyecektim yapacak bir şey yok o zaman ama daha önceleri eski yazdıklarına müdahale edip değiştirilebiliyordu böyle bir uygulama yoktu

arkadaşlar

mesaj düzenleme limiti 3 saattir, 3 saat sonunda mesajınızı yalnızca yöneticiler düzenleyebilir.
mesaj düzenleme süresi daha önce 24 saatti, forumumuzda yaşanan tartışmalarda argo konuşup daha sonra mesajını düzenleyerek hiç bir şey olmamış gibi diğer üyeleri suçlayan kişiler ile karşılaştık bu yüzden süreyi 3 saate düşürdük.

arkadaşlar

mesaj düzenleme limiti 3 saattir, 3 saat sonunda mesajınızı yalnızca yöneticiler düzenleyebilir.
mesaj düzenleme süresi daha önce 24 saatti, forumumuzda yaşanan tartışmalarda argo konuşup daha sonra mesajını düzenleyerek hiç bir şey olmamış gibi diğer üyeleri suçlayan kişiler ile karşılaştık bu yüzden süreyi 3 saate düşürdük.
Daha önce 29.04.2013 tarihinde yazmış olduğum bir iletiyi 22.08.2013 tarihinde değiştirmişim buna istinaden sormuştum.

evet bir süre düzenleme limitini kaldırmıştık o zamana denk gelmiş olabilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,396
Son üye
murataydnnn1

Yeni konular

Geri