ocm yedek parca sorunu

ben tekırdağda beyez eşya tamırı yapmaktayım bu eleoktronık kartlı olan makınarın kartlarını uygun fıyatlı temın edebılecegım yerleri bılıyormusunuz acaba ??? ısatanbulda olabılır ozellıkle
???

Merhaba arkadaşım,
Beyaz eşya tamircisi olarak yapmış olduğun çalışmalarını detaylı olarak ve de istemiş olduğun marka-modele ait ürünleri belirtir isen sana burada konu ile ilgilenen arkadaşlarımız daha da faydalı olacaktır. Elektronik kart olarak senin isteyeceğin kartlar ve de malzemeleri yukarıda yazmış olduğun isteğinde bulamadığım için emin ol ki faydalı olmak istediğim halde olamadım... Umarım sen ne istediğini yazarsın. Hayırlı işler kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum!

guvenc_elektrik ' Alıntı:
ben tekırdağda beyez eşya tamırı yapmaktayım bu eleoktronık kartlı olan makınarın kartlarını uygun fıyatlı temın edebılecegım yerleri bılıyormusunuz acaba ??? ısatanbulda olabılır ozellıkle ariton ve bosh markalar ozellıkle

???

bosch max kartların entegre sorunu haricinde onarılabilir ariston indest lerin kartları eeprom modeline göre degişiyor kartlar standart eepromlar farklıdır makinanın arkasındaki model (typ) nosu ve arkasından gelen harfleri eksiksiz yollarsan tüm beyin ve elektronik kartlarında yardımcı olurum kargo ile 1 günde elinde

alfa romeo ' Alıntı:
bosch max kartların entegre sorunu haricinde onarılabilir ariston indest lerin kartları eeprom modeline göre degişiyor kartlar standart eepromlar farklıdır makinanın arkasındaki model (typ) nosu ve arkasından gelen harfleri eksiksiz yollarsan tüm beyin ve elektronik kartlarında yardımcı olurum kargo ile 1 günde elinde
klımalarla ılgılı calısmalarınız da mevcutmudur acaba

ev alatlerinin tüm kontrol sistemleri (pgs,kontrol kartları,ve malzemeleri)motorları elektronik kartların test aparatları imali

slm alı usta onlaı bılıyorumda ben sıze nasıl ulasırım msn faln varmı haberlesebılecegımız

özel mesajla gönderdim

Forum istatistikleri

Konular
128,405
Kullanıcılar
450,310
Son üye
amele01

Yeni konular

Geri