Otomasyon için diploma şartmı

pnömatik hidrolik pano montaj ve plc programlama öğreniyorum işi öğrenince staj yapmak için ve çalışmak için diploma şartmı yoksa işi yapabildiğimemi bakılıyor ortalama maaşlar ne kadar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
pnömatik hidrolik pano montaj ve plc programlama öğreniyorum işi öğrenince staj yapmak için ve çalışmak için diploma şartmı yoksa işi yapabildiğimemi bakılıyor ortalama maaşlar ne kadar
Staj yapmak için genellikle resmi belge isteniyor, benden ve çevremdeki okul arkadaşlarımdan istenmişti. Çünkü staj döneminde sigortanın okul tarafından yapılmasını ister birçok firma. Ama staj değilde işi yapmak istiyorsan diplomaya gerek yok. Tabi diploması olanla bir tutulmazsın.

teşekkurler peki isi ogrenmek icin biyere girsem diploma soruyorlarmi
Staj yapmak için genellikle resmi belge isteniyor, benden ve çevremdeki okul arkadaşlarımdan istenmişti. Çünkü staj döneminde sigortanın okul tarafından yapılmasını ister birçok firma. Ama staj değilde işi yapmak istiyorsan diplomaya gerek yok. Tabi diploması olanla bir tutulmazsın.

Şöyle söyleyeyim ben renault fabrikasına iş görüşmesine gitmiştim elektronik Bakım teknisyenliği için.yaklaşık 50 kişi vardı.çoğu kişide diksiyon kursundan plc kursu belgesine bir sürü belge vardı.yaklaşık 1 ayın sonunda benim gibi hiç bir belgesi olmayan 2 kişi alındı.biri bendim.olması iyidir tabiki ama asıl önemli olan uygulayabilmektir.

Şöyle söyleyeyim ben renault fabrikasına iş görüşmesine gitmiştim elektronik bakım teknisyenliği için.yaklaşık 50 kişi vardı.çoğu kişide diksiyon kursundan plc kursu belgesine bir sürü belge vardı.yaklaşık 1 ayın sonunda benim gibi hiç bir belgesi olmayan 2 kişi alındı.biri bendim.olması iyidir tabiki ama asıl önemli olan uygulayabilmektir.
abi teşekkür ederim bildiğimi nasil ispat edebilirim gel şunu yap bakalım yapabiliyormusun mu diyorlar birde diploma olmadan işi tecrübe edebileceğim bi yer bulabilirmiyim

abi teşekkür ederim bildiğimi nasil ispat edebilirim gel şunu yap bakalım yapabiliyormusun mu diyorlar birde diploma olmadan işi tecrübe edebileceğim bi yer bulabilirmiyim
sormazlar deneme yaparlar. bir arıza vardır, git bak/ yada sen yap derler ve senin becerini değerlendirirler. işletmemizde 3mx3m bir panomuz vardı, bir motor arıza verip çalışmıyordu. adam geldi panoya baktı, motor şalterini aç kapa yaptırdı ve sadece bir köprü ilavesi yaptı. sistem çalışmaya devam etti. şimdi bu adama kim diploma sorar?

sormazlar deneme yaparlar. bir arıza vardır, git bak/ yada sen yap derler ve senin becerini değerlendirirler. işletmemizde 3mx3m bir panomuz vardı, bir motor arıza verip çalışmıyordu. adam geldi panoya baktı, motor şalterini aç kapa yaptırdı ve sadece bir köprü ilavesi yaptı. sistem çalışmaya devam etti. şimdi bu adama kim diploma sorar?
çok teşekkür ederim abi böyle bi zamanda bana baya bi umut oldu

Forum istatistikleri

Konular
128,236
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Geri