Pic programlayıcı yapmak istiyorum (basit Kullanışlı Bişey)

eml581

Üye
Arkadaşlar bn basit kullanış lı bir pıc programlayıcı yapmak istiorum 5 tl nin altında satılan pıcleri programlaması kafidir bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim Birde usb programlayıcılar içinde zaten bir pıc de 16 tl mi ne usb sizde olabilir seri port ve lept port olabilir yardım ve görüşlerinizi bekliyorum
SAygılar

Pic Programmer 12 Parts 12 elemanlı seri port programlıyıcı, zaten 15 liraya satılıyor hazırda alabilirsiniz. Ben kendi tasarımım olan bir pic programlayıcı üzerinde çalışıyorum şuanda fakat bitmesi çok uzun zaman alır belki bitmez :) birde piyasadakilerden farklı bir amaçla yapıyorum neyse o başka bir mevzu. Şunu söylemeliyimki eğer pic programlamayla uğraşacaksanız ben pickit2 kullanıyorum 60 TL civarı fiyatı almanızı şiddetle tavsiye ederim, başınız ağrımaz, pickit3 de var kullanmadım ama iyi diyorlar onuda tercih edebilirsiniz, seri port programlayıcılar 15 tl civarı fakat masaüstü bilgisayarınız yoksa kullanamazsınız labtoplarda bu giriş bulunmaz. Bu arada forumda pic programlayıcılar diye bir altbaşlık var ona bakıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,536
Kullanıcılar
450,535
Son üye
coban35

Çevrimiçi üyeler

Geri