Selamuun aleyküm dostlar. Seg marka 48 ınc led tvnın. Kucuk kızımın camsil sıkması sonucu ilk önce ekran gitti ses vardı bu esnada. Daha sonra kaldırıp 2 3 gün sonra beklettikten sonra denedıgımde goruntu ve ses geldı, lakin göruntu pixel arızası verdı. Tvyı acıp baktıgımda coflardan birinin kenarı kalkık vaziyette ıdı. Coftanmı kaynaklı yoksa camdanmıdır acaba. Tamırı mumkunmüdür. Masrafı ne kadar cıkar yorumlarınızı, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG-20230626-WA0001.jpg
    IMG-20230626-WA0001.jpg
    215.4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20230625_184751.jpg
    IMG_20230625_184751.jpg
    286.7 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamirci bakıp söyleyecek mümkünatı var veya yok, acil durumsa burda vakit geçirmeyin.

Acil, bakmayan kalmasın gibi kelimelerle açılan başlıklar yasaktır. Forum kurallarını okuyunuz. Kurallara uymayanlar cezalandırılır.

Selamuun aleyküm dostlar. Seg marka led tvnın. Kucuk kızımın camsil sıkması sonucu ilk önce ekran gitti ses vardı bu esnada. Daha sonra kaldırıp 2 3 gün sonra beklettikten sonra denedıgımde goruntu ve ses geldı, lakin göruntu pixel arızası verdı. Tvyı acıp baktıgımda coflardan birinin kenarı kalkık vaziyette ıdı. Coftanmı kaynaklı yoksa camdanmıdır acaba. Tamırı mumkunmüdür. Masrafı ne kadar cıkar yorumlarınızı, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim
Şeffaf bant ile uyduruk bir tamir yöntemi var . Youtube de videoları var .

İşinde ehil tamirciye yaptırabilirsin.Isıtılıp yapıştırılacak.

Şeffaf bant ile uyduruk bir tamir yöntemi var . Youtube de videoları var .
Onu denedık fakat olmadı yada bız yapamadık hocam
İşinde ehil tamirciye yaptırabilirsin.Isıtılıp yapıştırılacak.
Bugun goturücem hocam bır kac vıdeo ızledım youtubedan ya cam yada cof ozelınde sıkıntı olabilir dıyorlar. Camda sıkıntı olsa goruntu yınede gelırmıydı dıye dusunuyorum. Yoksa cokmu ıyı niyetli yaklasıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,372
Kullanıcılar
450,247
Son üye
moonshine07

Yeni konular

Geri