Reaktif yükseliyor

grupargenin svc modelini (ede de grup arge svc yw yaptırıyor) bu röleden bitane edin bu röle her türlü arızayı bağlantı hatalarını vs tespit edip ikaz veriyor... benimde otogarda sııkıntılı olan bi sayacım var takipi altta entesteyken akım trafo ucları tersmiş sürekli devreye alıp çıkartıyordı ve cezaya giriyodu svc yi taktım kurulmadı hataları düzeltmemi istedi bence denemelisin

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
k-l uçları kontrolü ve platinleri ölü kontaktör olma olasılığı var

Arkadaşım makinalar çalışırken bazen role kondansatörleri tanırken yanlış algılaya biliyorieğer imkanın varsa bütün besleme çıkışlarını kapat sadece kompanzasyon panosuna enerji verip ondan sonra tanıtalım.bunu yapamıyor isen en kolay yolu her kademeyi manüel elle tanıtmak gerekir.bunuda şu şekilde yapmalısın her kademede kaç kwar kondansatör olduğunu bilmen lazım.benim başımada aynısı gelmişti.bir fabrikada kondansatör değişiminden sonra otomatik tanıtma yaptım olmadı role sapıttı enerji kestim tanıttım yine olmadı elle tanıttım sonra düzeldi sende elle tanıtma yap ve tanıtımdan sonra sayaç değeri al ertesi gün aynı saatte tekrar alıp bir hesaplama yap derim.bu ayarı yaptıktan sonra role üzerinden kademe kısmına gelip oradan faz başına düşen değerleri kontrol et normal ise o şekilde bırak.kolay gelsin iyi çalışmalar.

Arkadaşım makinalar çalışırken bazen role kondansatörleri tanırken yanlış algılaya biliyorieğer imkanın varsa bütün besleme çıkışlarını kapat sadece kompanzasyon panosuna enerji verip ondan sonra tanıtalım.bunu yapamıyor isen en kolay yolu her kademeyi manüel elle tanıtmak gerekir.bunuda şu şekilde yapmalısın her kademede kaç kwar kondansatör olduğunu bilmen lazım.benim başımada aynısı gelmişti.bir fabrikada kondansatör değişiminden sonra otomatik tanıtma yaptım olmadı role sapıttı enerji kestim tanıttım yine olmadı elle tanıttım sonra düzeldi sende elle tanıtma yap ve tanıtımdan sonra sayaç değeri al ertesi gün aynı saatte tekrar alıp bir hesaplama yap derim.bu ayarı yaptıktan sonra role üzerinden kademe kısmına gelip oradan faz başına düşen değerleri kontrol et normal ise o şekilde bırak.AYRICA AKIM TRFOLARININ ARIZALI OLUP OLMADIĞINI ANLARSIN ROLEDEN AŞAĞI TUŞUNA BASARAK KAPASİTEYE KADAR GEL ORADA DEĞERLER YAZAR BU DEĞERLERDE 0000 YAZMAMALI KESİNLİKLE BİR DEĞER YAZMALIDIR.EĞER 0000 YAZIYOR İSE O KADEMEYE AİT TRAFO ARIZALIDIR.kolay gelsin iyi çalışmalar.​

Forum istatistikleri

Konular
128,246
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri