Sürücüye akım cektirme yöntemi

Yükte denemediği ! sürece zaten fazla esprisi yokki.
evet esas yukte denemek lazim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Amac yukte denemek zaten 22 30 kw motorlar bile bosta cok dusuk akim cekiyor.bu bile denemeye yetmiyot

Ayrıca, büyük bir motorun miline, hıdrolık fren monte edıp, fren basıncını artırarak akım / yük kontrolu yapabilirsiniz.
Bunu hava regulatoru ile eski bir aracin disk fren sistemini havaliya cevirerek dusunuyorum.

Bunu hava regulatoru ile eski bir aracin disk fren sistemini havaliya cevirerek dusunuyorum.

Aklın yolu bir, sonucda, frenleme yolu ile motora ve sürücüye yük verdıreceksiniz, imkan beceri yoluyla neler bulursunuz.
Bence, sana tamire gelen bir cihazı, servsine götür, ama " ben testleri görmek istiyorum" de gör...

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri