Ses sistemine Led şerit bağlama konusunda Yadım

Herkese merhaba kucuk bir sorum olacak ben ses sistemine 5 mt led serit baglamak istiyorum ama ses sistemi kaldirmiyor fakat her bass vurdugunda ledin yanmasini istiyorum bunun icin 5v role ve 12 v 2a adaptör ile istediğimi yapabilirmiyim teşekkürler.

yanlış yönlendirmeyim ama olmaz gibi geliyor..
o led sisteemi sese göre yanıp söndükçe görseli artıyor.
senin yaptığın 5 v gelir röle çeker led yanar gelmez söner.

Anladim usta fakat rolenin bi bacagi 12v adaptore bagli olucak ses sisteminden gelen enerji Röle yi acip kapatmak için olucak fakat calisirmi bilmiyorum

Herkese merhaba kucuk bir sorum olacak ben ses sistemine 5 mt led serit baglamak istiyorum ama ses sistemi kaldirmiyor fakat her bass vurdugunda ledin yanmasini istiyorum bunun icin 5v role ve 12 v 2a adaptör ile istediğimi yapabilirmiyim teşekkürler.

sizin sorununuz ancak ışık modülatörü ile çözülebilir.google da konu ile alakalı çözümler mevcut.

Tıp31 li vu metre devresi kurarak yapabilirsin araştır kolay bulursun

Şimdi ben dediğin sistemi yaptım fakat araya role filan koymadim toplam 5 metre şerit led mavi yeşil kırmızı gun ışığı beyaz hepsi 3 çipli 2+1 ses sisteminin basına direk olarak bağlı ben roleye ihtiyaç duymadım sende neden böyle bir sorun oldu bilemedim
arkadaşlara gostermek için çektiğim bir videodan ufak bir ekran görüntüsü

Ekli dosyalar

• Screenshot_2015-09-03-23-45-22.jpg
    Screenshot_2015-09-03-23-45-22.jpg
    777.3 KB · Görüntüleme: 13

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,334
Son üye
caner3434