Tecrübeli abilerimden yardım.

R470 olması lazım. bir zamanlar berberin biri bu şarjlılardan 5-6 makine getirmişti. hepsinde aynı sıkıntı vardı. bunlar profesyonel makineler değil, fazla sıkıntıya gelmiyor. bende kablolu bir tane var ne zaman aldığımı unuttum. hala beni traş ediyor.
Hocam makineyi sormamıs profesyonel mi değil mi sorun o değil belliki bu kadar parası var arkadaşın gücü ona yetmiş zenginlik abidesi olabilirsiniz de rencide neden ediyosunuz direnç /diyot yorum istenmiş diğer arkadaş gayet iyi cevabını vermiş konu hakkında tabi pardon siz herşeyi bilirsiniz sizin istediginiz konularda zamanlarda cevaplamak gerekli şimdi beni banlar atarsınız görüşünüzun disinda yorum yaptık kusra bakmayin burda düşünce özgürlüğü varmiydi ???

Hocam makineyi sormamıs profesyonel mi değil mi sorun o değil belliki bu kadar parası var arkadaşın gücü ona yetmiş zenginlik abidesi olabilirsiniz de rencide neden ediyosunuz direnç /diyot yorum istenmiş diğer arkadaş gayet iyi cevabını vermiş konu hakkında tabi pardon siz herşeyi bilirsiniz sizin istediginiz konularda zamanlarda cevaplamak gerekli şimdi beni banlar atarsınız görüşünüzun disinda yorum yaptık kusra bakmayin burda düşünce özgürlüğü varmiydi ???
ilk önce hitap etmeyi öğren. kimseyi rencide etmiyorum. tecrübelerimi, bildiklerimi paylaşıyorum. zengin filan değilim. işçi emeklisiyim. sizi banlamak benim işim değil. ben de senin gibi üyeyim. her düşünceye saygım vardır. sen elmayı seviyorsun diye, elma da seni sevmek zorunda değil.

ilk önce hitap etmeyi öğren. kimseyi rencide etmiyorum. tecrübelerimi, bildiklerimi paylaşıyorum. zengin filan değilim. işçi emeklisiyim. sizi banlamak benim işim değil. ben de senin gibi üyeyim. her düşünceye saygım vardır. sen elmayı seviyorsun diye, elma da seni sevmek zorunda değil.
Tek birlestigimiz konu elma oldu buda önemli

Evet üstad. Paralel direnç var bir tane R100 okuyabiliyorum onu
İki paralel 0.1Ω. 0.05Ω eder.
Buna göre elinizdekiler ile bir şeyler
oluşturabilirsiniz. Olmazsa sipariş
etmeniz gerekecek. Kılıf, 1206 veya 1210.
Ölçüsüne göre alabilirsiniz.
Şahsi düşüncem, bir büyük kasa seçilmeli.
İleride yine böyle bir durum olmaması için...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,481
Kullanıcılar
450,451
Son üye
halilke

Yeni konular

Geri