Topraklamanın olmaması giriş gecikmesine sebep olur mu ?

Öncelikle bütün yorumlar için teşekkür ediyorum.. Ancak herhangi bir ping, paket kaybı ve fps sorunum yok tek merak ettiğim topraklama yapılırsa düzelmeye gider mi? evdeki prizlerin hiçbirinde topraklama yok mutfak hariç muhtemelen

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Öncelikle bütün yorumlar için teşekkür ediyorum.. Ancak herhangi bir ping, paket kaybı ve fps sorunum yok tek merak ettiğim topraklama yapılırsa düzelmeye gider mi? evdeki prizlerin hiçbirinde topraklama yok mutfak hariç muhtemelen

Bu soruya kimse net cevap veremez. Verenin elinden öperim. Başıma koyarım.

Topraklama ile PC nin giriş gecikmesinin uzaktan yakından ilgisi yoktur.
Dizüstü PC ler de topraksız çalışırlar, ama çalışırlar :D
Bu soruya kimse net cevap veremez. Verenin elinden öperim. Başıma koyarım.
Ben de seni ısırırım :p

Toprakla yaparsanız iyi olur . ( Amaç )

İnsan hayatını ve cihazların kullanım ömrünü riske atmamak için elektrik kaçağı riskine karşı topraklama kesinlikle yapılmalıdır.
Böylece cihazda oluşabilecek fazla elektrik yükü direnci çok az olan toprak hattı üzerinden toprağa verilecek ve cihaza dokunan kişilerin hayati tehlikesi ortadan kalkmış olacaktır.

Merhabalar, yaklaşık 2.5 3 yıldır (bilgisayarı aldığımdan beri) giriş gecikmesi sorunu yaşıyorum denemediğim ayar, izlemediğim video kalmadı. Oyun oynarken bazı saatlerde(genellikle geceleri) bilgisayarım olması gerektiği gibi çalışıyor örnek olarak rakiplere tepki verebiliyorum faremde hafiflik oluyor her şey olması gerektiği gibi ancak çoğu zaman farem ağırlaşıyor sanki birisi çekiyor gibi oluyor, rakiplerim bir anda çıkıyor ve ben tepki bile veremiyorum. Bir gün arkadaşımla oyun oynarken farem yine ağırlaşmıştı oynarken rahatlıkla anlamıştım ve arkadaşım bana demişti ki sende bir terslik var neden bot gibi hareket ediyorsun demişti. Bunca şeyin ardından sorunumun psikolojik değil kesinlikle gerçek olduğuna kanaat getirdim. Yaklaşık 30-35 yıllık bir binada oturuyorum ve son zamanlarda prizlerimde topraklamanın olmadığını gördüm. Sizce sorunum bundan kaynaklı olabilir mi? Topraklamayı çektirirsem sorunuma çözüm getirebilirmiyim ? Teşekkür ediyorum.

Özür dilerim .
Topraklamayı aklınıza takmışsınız . ( Takında hayat koruma için oyun için değil )

Topraklama kaynaklı düşünüyorsanız .
Topraklaması iyi olan yerde oyun için test edin .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla ..

O zaman bu sorunu asla çözemeyeceğim gibi. En oluru rekabetçi oyun oynamayı bırakmak sanırım....

bende oyun yok (çünkü böyle bir yeteneğe sahip değilim) sorun hiç yok.
Aynı ben. Oyun için bir çuval para harcayıp PC alacaksın, giriş gecikmesi sorunu yaşayıp bu sorun da yetmezmiş gibi giriş gecikmesi yüzden oyunu kaybedip üzerine birde üzüleceksin. Ne gerek var ya. Oyun yok sorun yok.​

Aynı ben. Oyun için bir çuval para harcayıp PC alacaksın, giriş gecikmesi sorunu yaşayıp bu sorun da yetmezmiş gibi giriş gecikmesi yüzden oyunu kaybedip üzerine birde üzüleceksin. Ne gerek var ya. Oyun yok sorun yok.​
Gerçekten çok kötü bir şey hevesinin kursağında kalması. Az önce Forza Horizon oyununu indirmeye bıraktım artık sadece huzur ve barış içinde araba süreceğim 😁

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Geri