Topraklamanın olmaması giriş gecikmesine sebep olur mu ?

oyun oynamam dediğim, hani böyle kurulum, yüksek internet filan değil. sadece mantık oyunları ve solitare oynarım. bir mantık oyunu vardı 36 level ve ben tam 18 ayda bitirebildim. devamı da çıkmadı zaten. bulursam paylaşırım.
oyunu buldum ve makineme indirdim, çalışıyor temiz. isteyen deneyebilir. kafa yemek bedava.

Ekli dosyalar

• POCO.zip
    965.6 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
oyun oynamam dediğim, hani böyle kurulum, yüksek internet filan değil. sadece mantık oyunları ve solitare oynarım. bir mantık oyunu vardı 36 level ve ben tam 18 ayda bitirebildim. devamı da çıkmadı zaten. bulursam paylaşırım.
Bende satranç dışında hiçbir oyun yok.

Bu sorun topraklamadan ziyade donanım , donanın uyumsuzluğu veya yazılım sürücüler ile alakalı bir durum.

O zaman bu sorunu asla çözemeyeceğim gibi. En oluru rekabetçi oyun oynamayı bırakmak sanırım....
Sanırım yazılanları tam okuyamadınız
Topraklamayı çektirirsem sorunuma çözüm getirebilirmiyim ?
Eğer sorunuz sadece Topraklama ile ilgili ise :
Cevap hem Evet, hemde Hayır,

1. Hayır çünkü problem Şebeke gürültüsünden kaynalanmıyorsa Topraklamanının, EMI filtre kullanmanınz faydası olmaz.

2. Evet olur, problem "noise" den dolayı oluyorsa.

Bunu anlamanın yolları var. (Profesyonel ölçüm cihazları osilaskop, spektrum analizör vs gibi)
a) Mesela günün bazı saatlerinde "input lag" daha fazla oluyorsa
b) PC yi başka odaya aldığınızda, azaldığı gibi durumlar...

Bunlar "noise" in şebekeden geldiğini gösterir .

Ve EMI filtre ve Sinus Online UPS sorununuzu büyük oranda çözer.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,263
Son üye
gerdani

Yeni konular

Geri