Twido PLC Hakkında

ugur usta

Uzman Üye
sn plc ıle ugrasan arkadaslarım twıdo ıle calısma yapmak ıstıyorum bu konuda bana yardım edermısınız.twıdo nun programını nerden bulabılırım ve bır plc egıtım setı edınmek ıstıyorum plc ye yenı baslıyorum zelıo programlıyorum ama plc yıde ogrenmek ıstıyorum otomatık kumandam ıyıdır yardımlarınızı beklıyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaslar okadar kısı ıncelemıs kımse bısey yazmamıs bılen kımse yok mu bu konu hakkında
,

bu sitede twido nun türkçe anlatılmış kılavuzu var.onu indirerek başlayabilirsin.eğitim seti konusu ise yetkili satış yerini bulman gerekiyor.

siteden eğitim notları indirebilirsin ve net iletişim bilgisi verirsen bende mail vs atarım cd içeriği de gönderebilirim eğitim seti konusundada görüşebilirz

tabı hocam goruselım tel no bırak sen bana saolasın ılgılendıgın ıcın

dokumanları ındırdım arkadaslar ama sadece dokumandan zıyade ben uygulama yaparak ogrenmek ıstıyorum.

ELİMDE twido TWDLCAA40DRF ve haberleşme kablosu mevcut ilgili döküman ve twido soft dahil egitim seti olarak almayı düşünürseniz özelden ulaşabilirsiniz

twido plc ye atanmış özel ıp yi nasıl görebilirim. şuan sahadayım ve proğramı çekemiyorum. arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler

öncelikle mrb. ben de twido ya yeni başlayanlardanım. elindeki dökümanları incelemek isterim özellikle örnek projeler bulunan. konu ileilgilenirseniz sevinirim.
0506 223 51 17 numaram

Forum istatistikleri

Konular
128,385
Kullanıcılar
450,270
Son üye
beratasd

Yeni konular

Geri