selamlar
vilma 600 vestel ç.m sı hangi proğrama alırsanız alın yıkama yapıyor durmuyor sadece 0 a alınca duruyor kartın neresi bozlmuş olabilir

Selamlar wms 600t makinayı çalıştırdığımda bitti ışığı yanıp sönüyordu. servis alttan bir fiş değiştirmiş ve gitmiş makine çalışmış ama çamaşırları sıkmadan bırakmış şu anda arıza aynı şekilde devam ediyor. servis sorun kartta olabilir diyor 200 tl istiyor sorun kartta ise neresinde olabilir. teşekkürler.

vestelin eski makinalarının beyin bağlantılarını bulmak mümkün mü ?

Selamlar wms 600t makinayı çalıştırdığımda bitti ışığı yanıp sönüyordu. servis alttan bir fiş değiştirmiş ve gitmiş makine çalışmış ama çamaşırları sıkmadan bırakmış şu anda arıza aynı şekilde devam ediyor. servis sorun kartta olabilir diyor 200 tl istiyor sorun kartta ise neresinde olabilir. teşekkürler.
buldum arıza alttaki fişlerden biri çıkmış taktım calıştı. Allah bu servisçilerin eline düşürmesin

Ustam Saygılar
Vestel WMS 800 C marka çamaşır makinamız var 1 haftadır makina fişe takılı olduğu halde kontrol düğmesini çeviriyoruz ışıkları yanmıyor. Bende bugün kartın olduğu kısım ve düğme , düğmenin içindeki plastik vs söktüm. Arıza olarak şöyle bir tahmin yürüttüm kartın olduğu kısmın üstünde düğmenin döndüğü kısmda siyah bir kutu var o tam olarak temas etmediği için ışıklar yanıp sönüyormuş bende biraz yakınlaştırdım makina çalıştı ama bu defada elektirk fişini taktığımızda makinanın direk hazır lambası sürekli yanıyor ve hangi ayara alırsanız alın hep 30 derecede yıkıyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ustalar ?*

Ustam Saygılar
Vestel WMS 800 C marka çamaşır makinamız var 1 haftadır makina fişe takılı olduğu halde kontrol düğmesini çeviriyoruz ışıkları yanmıyor. Bende bugün kartın olduğu kısım ve düğme , düğmenin içindeki plastik vs söktüm. Arıza olarak şöyle bir tahmin yürüttüm kartın olduğu kısmın üstünde düğmenin döndüğü kısmda siyah bir kutu var o tam olarak temas etmediği için ışıklar yanıp sönüyormuş bende biraz yakınlaştırdım makina çalıştı ama bu defada elektirk fişini taktığımızda makinanın direk hazır lambası sürekli yanıyor ve hangi ayara alırsanız alın hep 30 derecede yıkıyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ustalar ?*

Hatayı bulmuşsunuz .parçayı yenisi ile değiştirin

ustacım aşağıda imzadaki linke tıklıyorum fakat o sayfa kapalı başka ulaşabileceğim bir sayfan varsa elimde bazı kartlar var tamire göndermek istiyorum

google/Beyinci ali usta
yazın tüm iletişim adreslerime ulaşabilirsiniz.

ali usta benim çamaşır makinesinde program ilerlemiyor suyu ısıtmıyor bunun sebebi ne olabilir ? resistans yeni ama düzelmedi makinada kart yok AltusAL161L Modelidir Sadece S Programında Çalışıyor Diğer programlarda öyle duruyor hiç bir işlem yapmıyor bunun sebebi nedir cevaplarsınız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,321
Kullanıcılar
450,161
Son üye
Nonjekal

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri