vinç sistemleri

arkadaşlar şu anda nkm ve ervan crane ile çalışmaktayım. ama ki stahl in redüktörlerine hastayım. (kaldırma redüktörü) :) ama yürütme redüktörü olarak polat redüktör en iyisidir. kendim de bu işi yapıyorum. sitemi yavaş yavaş geliştiriyorum. vincservis.com ve vincariza.net benim sitelerimdir. daha sitelerimi bitirmedim ama :p

bu arkadaşımıza bir cevap vermek isterdim ama 4 sene geçmiş aradan gerek yok

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Arkadaslar abus vinclerin köpru panosunda su-1 diye elektronik kart var köprü motorlarına fazın birini buradan yolluyor ben mantığını anlamadım neden bu cihaza gerek duyulmus aramızda bilen birisi varsa yardımcı olabilirmı?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaslar abus vinclerin köpru panosunda su-1 diye elektronik kart var köprü motorlarına fazın birini buradan yolluyor ben mantığını anlamadım neden bu cihaza gerek duyulmus aramızda bilen birisi varsa yardımcı olabilirmı?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

elinizde kart ve motor ile ilgili fotoğraflar varsa bir yorum getirebilirim. İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,410
Kullanıcılar
450,318
Son üye
picador07

Yeni konular

Geri