yeni çamaşır makinası

sapmaz

Üye
merhaba ustalar;
bende elk.teknisyeniyim sizden ricam kullanmakta olduğum vestel WMS 1000 makina var makina sıkmaya geçince aşırı ses çıkartıyor kazanı boşken elimle çevvirince rulman sesi geliyor galiba kazan rulmanları bozulmuş elimden gelir yaparım. Ancak ben makinayı değiştimeyi düşünüyorum sizler bu işin içinde yıllarını vermiş meslektaşlarım olarak sizin fikirleriniz benim için çok önemli olacak bana hangi makinayı önerirsiniz enerji sarfiyatı-sesiz olması-az arıza yapan model ve marka v.b detaylar benim için önemli.Bildiğiniz uygun fiyata alabileceğim yer biliyorsanız Gaziantepteyim önemli değil kargo ile gönderilebilir.Yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu işlerden anlayıp nasıl o modeli alma gafletine düştünüz, geçmiş olsun. Bence de o cihaza asla masraf etmeye değmez.

Bütçenizi bilmiyorum ama;

600-650TL arasına Profilo CM0800BTR

750TL civarına Profilo CM1001CTR

1000TL'ye Profilo CM1000STR veya AEG Lavamat 72850A

1300TL'ye Siemens WM10S460TR, Bosch WAS20460TR öneririm.

Daha yukarı bütçelerde de LG'nin 8 ve 9kg serisi, Bosch 763TR koduyla biten S serisi ve Electrolux time manager icon serisini tavsiye ederim. Bir de Miele W1712 modeli var.

Bence Arçelik veya Beko almalısın, diğer markalarda yedek parça fiyatları daha yüksek ve Gaziantepte servis harici yerlerde zor bulursun.

Bu dediklerimi alırsa düzgün kullanımda 12-15 sene arası parça ihtiyacı olmaz ama.

İlginize çok teşekkür ederim kararı Siemens WM10S460TR te kıldım nasip olursa onu alacam

Arkadaşlar Bosh WAE20262TR çamaşır makinası nasıl tavsiye edermisiniz.

Arkadaşım bence arçelik orbital almalısın kaç senedir kullanıyorum hiç sezsiz çalışıyor hiçde arıza yapmadı. Bence vestelle uğraşma.

mustafa kardeşim ben çamaşırmakinası alacam bahsettiğiniz galiba buzdolaı birde ben vesteli hiç yazdığımı hatılamıyorum.iyi akşamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri