CNC için kesici uçlar hakkında

arkadaşlar ben uçlarımı çinden alıyorum direkt.adam 3 tane ucu bile zarfa koyup postalıyor.hertürlü uç mevcut.karbürlü elmas vs.welcome to richontools.com
çok iyi fiyatlar
hemen şipariş ediyorum :)
hocam sana zahmet olacak
cam üzerinde yazı oyma işini hangileri ile yapabilirim ?
teşekkürler

bunu siteden hesaplayabiliyorsunuz .once denemwk için üye olmadan .almak istediğiniz ürünleri sepete ekliyorsunuz.sonra sepete gidip estimate shipping tıklıyoruz .açılan sayfadan turkey seçiyoruz.update dedşğimiz zaman kaç kg ürün aldığınızı ve fiyatını yazıyor.eger 2 gpnde gelmesini isterseniz ems seçeneği ama çok pahalı ben ikinci secenegi yani deafult shippingile getirtiyorum 5 gpnde geliyor daha hesaplı ayrıca satıcı size bir kargo takip linki gonderiyor .oradan kargoyu takip ediyorsunuz.

hocam cam üzerine hiç denemem olmadı .ama karbürlü yani carbide end mill tavsiye edebilirim.ama kullandığınız program nedir bilmiyorum program önemli takım yolu çıkarabilmek için ucun kaç mm oduğunu programa girmelisiniz yani eger küçük bir yazı yazacaksanız ince bir ucunuz olmalı ama meteryal olarak carbide uçlar serttir ve körelmezler carbide ball nose deneyebilirsiniz.carbide pcb end millerde var ama 2 mm altı hemen kırılır .hss uçlar cabuk köreliyor en iyisi carbide end mill program tavsiye edebilirim forum kurallarını tambilmiyorum .isterseniz mail atabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
bunu siteden hesaplayabiliyorsunuz .once denemwk için üye olmadan .almak istediğiniz ürünleri sepete ekliyorsunuz.sonra sepete gidip estimate shipping tıklıyoruz .açılan sayfadan turkey seçiyoruz.update dedşğimiz zaman kaç kg ürün aldığınızı ve fiyatını yazıyor.eger 2 gpnde gelmesini isterseniz ems seçeneği ama çok pahalı ben ikinci secenegi yani deafult shippingile getirtiyorum 5 gpnde geliyor daha hesaplı ayrıca satıcı size bir kargo takip linki gonderiyor .oradan kargoyu takip ediyorsunuz.

ben bir sürü uç istedim 50 tl tuttu hepsi
merakla bekliyorum. ek vergi çıkarmı kaç günde gelir göreceğiz :)
teşekkürler

yok hocam vergi falan gelmiyor.zaten satıcı

işi biliyor paketin üzerine gift yani hediye yazıyor.ebay var hocam ben driveri ordan aldım oda çin malı tb6560 3 eksen 29 dolara aldım motorlarda var.

hayırlı olsun nasıl uçlar aldınız

1 ea.Solid carbide ball nose end mill - 3mm$2.501 ea.Carbide burr cone with pointed head - 3x13mm$1.301 ea.Carbide burr cone with round head - 3x13mm$1.301 ea.Diamond coated carving point inverted cone - 3mm #80$0.462 ea.Carbide burr ball - 3x3mm$2.602 ea.Hss end mill 2 flute - 4mm$2.201 ea.Hss end mill 2 flute - 3mm$0.902 ea.Hss end mill 2 flute - 2mm$1.801 ea.Oil feed glass cutters acrylic barrel - 2~12mm$2.502 ea.solid carbide end mill 2 flute - 3mm$1.801 ea.solid carbide end mill 2 flute - 6mm$2.701 ea.12" nipple nozzle hose with control valve$1.90

genelde 2 3 mm
fiyat ucuz olunca saldırdım
bakalım kalitesi nasıl olacak
ucuz etin yahnisi olmaz diyip bizi kazıklayanlar mahçup olacakmı

Forum istatistikleri

Konular
129,024
Kullanıcılar
451,273
Son üye
Cerdemli

Yeni konular