Çiftlik Hayvanlarının Uydudan Takibini Nasıl Sağlayabiliriz ?

hkns

Üye
Arkadaşlar herkese iyigünler hayırlı işler
Benim öğrenmek istediğim konu hayvanların uydudan yer tesbitinin nasıl yapılacağıdır

İnternette araştırdığım kadarı ile bulduklarım kedi köpek gibi evcil hayvanlar için boyuna asılan tasma şekilinde cihazlar.
Benim aradığım ise inek koyun gibi hayvanlara takabileceğimiz ve dışarıdan bakıldığında mümkün olduğunca varlığı en az derecede belli olabilecek ürünlerdir.Bu tarz ürün piyasada mevcutmu.İzleme bilgisayara yüklenecek yazılım ile bilgisayardan yapılabilirmi yoksa ayrıca takip için bir cihaza gerek varmı

Hayvana takılacak cihazın enerji gereksinimi nasıldır Evcil hayvanlar için olan modellerde 72 saatlik şarj ömründen bahsediliyor.Bu bana yeterli değil gibi geldi.Daha uzun pil ömrü olan cihazlar varmı

tavsiye edebilceğiniz marka modelleri yazarsanız çok iyi olur

teşekkürler

ben gsm modemle bir denemem olmuştu pil ömrü senin kullanımına bağlı sen cihaza ne akdar data sordulama gönderirsen cihaz sana ne kadar data gönderise ço kadar çabuk biter batarya 1 gündede bitirirsin 3 gündede kullanıma bağlı cihaz alıcısı iseniz benimle irtibata geçebilirsiniz

tahir bey teşekkürler marka model boyut ve yazdığım diğer konular hakkında bilgisi olan arkadaşlarında paylaşımlarını bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,272
Kullanıcılar
451,686
Son üye
emrah7141

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri