Çin'den malzeme getirmek istiyorum.

Çinli firma ile yaptıgım yazışmalarda Bursa adresine kargo gonderısının 160 dolar oldugunu soyledi.DHL kargo fırmasından fıyat almıslar gonderının ne kadar tutacagı hakkında.Yanı Çinli satıcı fırmanın verdıgı bılgı.1 Adet getırecegım matkap tarzı ufak bır makına.

Çin ve Amerikadan yıllardır alışveriş yaparım.Adı geçen_Çeşitli_ sitelerde satışta yapmaktayım.
Sizin gelecek gönderinizin "Matkap" oldugunu düşünemedim.Elektronik birşey sanıyordum.
Ağırlık tamamen kargolarınızın bedelini etkileyen bir parametredir.Yanlız Çinden Muhtelif geliş hareketleri var.Yani DHL lüx kaçabilir.Alternatif olup olmadıgı konusunda kendileriyle görüştünüz mü?
DHL onlar için prensip mi?
Eğer öyle ise 160USD+Invoice+Belkide gümrük(50USD) ödeyeceğinizi tahmin ediyorum.
İşlerinizde başarılar dilerim.
Konuda uzman oldugumu düşünerek size yazdım.
Saygı ve selamlarımla

Başlık yanlış olmuş ya. Malzeme getirmek istiyorum deyince çok gibi anlaşılıyor.

bir arıza cıkarsa hapıyutarsın madem TÜRKİYE dede yok ---ÇİN--- bu baska seye benzemez

Fikret Bey,

Fiili durum nedir.?
Ürün elinize geçti mi?
Resmini siteye koyarmısınız?
Mümkünse.
Saygılarımla

Su an elıme gecmedı.Daha dogrusu siparişini vermedım.Araçı kurum ile getirmeye karar verdım.Gümrükte sorun yasanabılınıyormus.

Hayırlısı olsun.
Hayırlı günler.
Saygılarımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…