ücretsiz plc otomasyon kursu kayıtları başladı. FIRSATI KAÇIRMAYIN!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MUGLA

Üye
Ücretsiz meslek edindirme kapsamında açılacak olan otomatik kumanda ve plc otomasyon kursları için kayıtlarımız başlamıştır.
Kurs süresi ortalama 6 sürerken, hızlandırılmış program ile bu süre 1,5 aya inebiliyor. Biz hızlandırılmış programı tercih ediyoruz.
Kursumuzda devam zorunluğu olup, kurs bitiminde başarılı olanlara istanbul il özel idaresi, il milli eğitim müd. ve İstanbul ticaret odası tarafından onaylı sertifika verilecektir.
En az ilkokul mezunu olan herkes kursa kayıt yaptırabilir. Acele edin.
Kurs yeri Bahçelievler metro durağı yanı Bahçelievler Erkan Avcı E.M.L'dir.

istanbulda olan arkadaşlar çok şanslı

Eğer fırsat bulupta okula gelip kayıt olamazsanız 05057137337 nolu tel. dan da irtibata geçebilirsiniz.
Yukarıdaki mesajda irtibat no verilmemiş.

istanbulda olmayı cok isterdim

ben lisede otomasyon sistemleri okuyorum kursa katılabilirmiyim

Lise öğrencileri bu kursa katılamıyor. Ancak ortaokul , ilkokul , lise , MYo veya Universite gibi bir okuldan mezun olunca katılabilirsiniz.

ya bu anadoluda insanlar için bir şeyler düşünün arkadaşlar hep istanbul böyle olmaz bu heb..

Ya bır kursda bursada acın..............

PLC ve Otomatik Kumanda konusunda UYGULAMALI & ÜCRETSİZ Mesleki Eğitim Almak İstiyorsanız, Hemen ARAYIN.
Önkayıt Yaptırın.

Detaylı Bilgi ve Müracat için
Hasan TALAS
( Teknik Öğretmen )
( Cep Tel : 0 505 789 28 54 )

UYGULAMALI ÜCRETSİZ PLC Kursu ve diğer konularda Mesleki Eğitim Almak için

DİKKAT....! PLC Kursu Haziran Ayı içinde başlayacaktır.

Denizli'de böyle bir etkinlik oldugunda haberimiz olsun arkadaşlar ve olmalıdırda aslında,yapılmalı bu çıraklık egitim,meslek okullarında böyle bir kurs yokmu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,189
Son üye
Mustafa 366145

Yeni konular

Geri