İÇ FİLTRE İÇİN UPS ?

S. A Size bir kaç sorum olacak. Biraz araştırma yaptım forum içerisinde, fakat tam istediğim cevapları bulamadım.

Elektrik kesilince sadece 15w lık bir ATMAN marka iç filtre (su motoru) çalıştırmak istiyorum. ..

Bir kaç gün önce bross marka 600va bir ups aldım,. Bross marka UPS 15 W lık iç filtreyi çalıştırmıyor fakat salyangoz tipi hava motorunu 10 dk çalıştırıyor enerji kesildiğinde. .

Aldığım yere götürdüğümde pc çalıştırıyor fakat iç filtre çalışmıyor. İç filtre bu arada sağlam normal zamanlarda çalışıyor. ...

1-) Neden gücü küçük olmasına rağmen cihazı çalıştırmıyor?

2-) Hangi marka ups 15w lık iç filtreyi çalıştırabilir ?

3-) 15 W lık iç filtre ye 1-2 saat enerji veren bir ups için kaç va lik almak gerekir ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. ...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sizin 700 VA 3 adet 18 ah aküsü olan online ups almalısınız.Online ups lerin en küçüğü 700 VA dan başlıyor.

Tam sinus olan bir UPS almalısın. Bu motorlar biraz hassas aletler olduğundan tam sinus dalga gelmeyince harekete geçemiyor demek ki. Kitlenip kalıyor. Bence bu iş için özel düşünüyorsan ups tarzı değil, tam sinus invertör al, 200W filan, bir aküye tak oldu bitti.

hocam bana enerji kesildiğinde otomatik olarak devreye girmesi gerekiyor acaba onun için nasıl bir devre kullanmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…