şifre pasifleştirme

yunus_0027

Üye
arkadaşlar nais plc ye yazmış oldugum programları bilgisayarım calindigi için bulamıyorum ve hepsinin ayrı ayrı şifresi oldugu için ulaşamıyorum şifreler bilgisayarda kayıtlıdı naisin şifresini nasi pasif edebilirim yardimcı olursanız sevinirim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
hocam oncelikle gecmis olsun yapilacak fazla birsey yok diye biliyorum sadece kullanmis oldugunuz sifreleri denemeniz gerekecektir.fakat bilmedigim tek konu bunun ne kadar mumkun olabilecegi yani belli bir giristen sonra silmektek baska sansiniz kalmiyor bazi plc de

yani ulaşmamız mümkün deilmi
mumkun degil diye birsey demedim hocam benim bildigim kadar panasonicte yazilan sifreler kirilamiyor ancak sifreler sizin tarafinizdan konuldugu icin denemek yoluyla sifrelerini cozebilirsiniz diye dusunuyorum ayrica belli dene izni olup olmadigini vede daha detayli bilgiyide size ve bana panasonic destek adli uyemiz mutlaka verecektir

Merhaba yunus_0027

Ne yazik ki şifreli bir plc mize elinde şifre olmadan ulaşman mümkün değil.
FPX haricinde diğer modellerimizde arka arkaya şifre sorgulama yapabilirsin ancak plc FPX ise yanlış hatırlamıyorsam her 3 denemeden sonra plc nin enerjisini kesip vermen şart diye hatırlıyorum.

teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…