12 v Bosch vidalama aküsünü iptal etme

En ucuz 48 lira adrese teslim 12 volt 30 amper led adaptörü. Link vermeme gerek yok sonra çıkar ilişkisi varmı derler .
Kaygısız ustam saç nüveliyi vurguladım. Led adaptörü değil. Neyse önemli değil. Elimde bilgisayar güç kaynağından, VCD çalardan, TV'den, ses siteminden sökmüş olduğum trafolar var. Dediğiniz özellikle trafo bu söktüğüm trafolar içinde olabilir mi?

15 voltluk apartman zil + kapı otomatik trafolarının 300 vatlığından olur.
Elinizdekiler yetmez.

Son düzenleme:
Led adaptörü hafif olur (fiyatı da) tercih edebilirsiniz. 300 vat trafo fiyatı araştırın sonra led adaptörüne mecburen dönersiniz.

300 watt zil trafosu nerede ya? Nete baktım göremedim.
Bu arada cihazın amper olayı 13A değil mi? Pil hesabından yola çıkarak 13 A buldum.

Ya ben anlamadım hala. Kaygısız ustam neden 30 A sınır koydunuz. Bu cihaz için sınır kaç olmalı ve neye göre hesapladınız?

300 watt zil trafosu nerede ya? Nete baktım göremedim.
Bu arada cihazın amper olayı 13A değil mi? Pil hesabından yola çıkarak 13 A buldum.
Hocam seri baglantida akim sabit kalir gerilim artar. 13a olmaz. Pil 1.3a ise 10 degil 100 unu seri baglasaniz 1.3a degismez

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…